Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Üye Olan Herkese Anında 1000 Action Coin

Yeni bir Coin sistemi, Action Coin açılıyor. Açılışa kadar üye olan herkese anında 1000 Action Coin veriyorlar.

Az önce üye oldum ve şu an değeri 0.2 Dolar civarında. Panelde 1000 Coin kazandığım görünüyor:

Bu da şimdilik 218 Dolar değere tekabül ediyor. (27.11.2017 itibarı ile)

Değerinin nereye varacağını piyasada edindiği yer belirleyecektir tabi ki. Belli mi olur, sürpriz bir servet sahibi olabiliriz.

Üye olup referans linkinizle siteye gidecek her tekil hit 10 Action Coin ve her bir üye size 1000 Action Coin daha kazandırıyor.

Bu da benim referans linkim: https://actioncoin.io/?mref=wmlord

Ayrıca actionrewards.net sitesinde Action Coin'in 1 Dolar olarak kabul edildiği alışveriş merkezleri, tatil ve tur şirketleri de var. Şu anki değerinin 7-8 katı ile alışveriş yapmak veya tatil fırsatı demek oluyor bu da.

Peki bu coini sonra başka cüzdana aktara biliyonmu sen birde onu de hele

Gelin ben size Madencilik kursu vereyim VDS VPS üzerinden

Alıntı Mezopotamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu coini sonra başka cüzdana aktara biliyonmu sen birde onu de hele

Gelin ben size Madencilik kursu vereyim VDS VPS üzerinden
    Elbette sanal cüzdan uygulamalarına aktarılır. Ama henüz dolaşıma girmediği için hangi uygulamalar Action Coin alıyor, bilemiyoruz.

Alıntı erkolay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette sanal cüzdan uygulamalarına aktarılır. Ama henüz dolaşıma girmediği için hangi uygulamalar Action Coin alıyor, bilemiyoruz.

adamlar ile faceden görüştüm amaçları nedir belli değil. yok martta veriyoruz deyip durdular neyi verdikleride belli değil

Alıntı Mezopotamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar ile faceden görüştüm amaçları nedir belli değil. yok martta veriyoruz deyip durdular neyi verdikleride belli değil
    Kaybedecek bir şeyimiz var mı? Yok...

Şu anki değeri resimdeki gibi. Bir Action Coin 0.132484 Dolar...

Üye ol, sen de ben de 132 dolar kazanıyoruz. 2018'de giriyor işte dolaşıma.

üyeyim ben zaten ref linkinede botnet hit programı ile saldırıyom
    aha ne yapayım ..

Yahu madencilik yapın madencilik

Bugün 0.2'yi geçti değeri. 1000 Action Coin 218 dolar oldu.

Gelişmeleri takip eden var mı? Bu beleşi unutmayalım.

Referansından üye oldum. Belli olmaz belki bir gün patlar.. Kenarda dursun.

Evet, Mart'ı bekliyoruz artık.
    Kendi sistemlerine dahil olan işyerlerinde 1 ACTION, 1 USD olarak kabul görüyor. Mesela 100 USD'lik bir yat gezisini 100 ACTION ile yapıyorsunuz.
    Actionrewards sitesinde tüm detaylar mevcut.

ACTION diye yazıyorum, zaten site de öyle diyor ama NXT diye bir firmanın galiba bu coin ve NXT adıyla işlem gören bir Coin'e sahipler zaten galiba. Bu da NXT'nin alt coin'i mi acaba? Eğer öyleyse değerini bilemeyiz. Ama bu coin Action Coin ile aynı ise;

Şu an 1 NXT (ACTION) 0.00004594 BTC, 0.67667 USD

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)