Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Boş Simge ve Avatarlar

Paylaşmış OLdugunuz İçerik Olsun Konular Olsun Cok Memnunum Ama Gözü Yoran Bu Loş Bu boş Simgeler Yerini Güzel Hoş Şeylere Bırakabilir Bence..

Bunlar Yerine Daha Dikkat Ceken Konuyla Alakalı Pngler Gifler Olsun.

daha detaylı bir açıklama şeklinde yazarsanız yardımcı olur. neresi için kullanılacak nerde kullanacak

Örnek : Bu Benim Görüşüm Siz Resimleri kendinize Göre Degiştire Bilirsiniz..

Şuan zaten bunun çalışması içerisindeyiz .

Forum kulanıcılarına yeni ara yüzü ve yeni tasarımımız ile pek yakında yayına açacaz

İyi olur Bencede Tşkler

Kategori ikonlarımız vardı. Archive.org kayıtlarından görülebilir. Ama ne kadar farklı ikon varsa o kadar da yavaşlıyordu sayfa. Bir sitenin başarısı için gereken özelliklerden biri de hızlı olması.
    Evet anasayfa çok düz görünüyor ama çoğunluk için ağır sayfadan iyidir diye böyle sade görünümü tercih ettik. Ancak bize özgü ikonlarla değişiklik yapacağız. Grafiker arkadaşlara duyurulur. İstenildiği gibi de karşılığını vereceğiz elbette.

Kenar çubuğundaki son konular, son mesajlar sekmelerinde, konu-mesaj sahibinin avatarı görünüyor zaten. Üyenin avatarı yoksa orası boş kalıyor haliyle...

Bunu Biliyorum Bende Efendim Siteye Görsellik Katmak Bazen Siteyi Yavaşlata biliyor..

Alıntı tvsaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu Biliyorum Bende Efendim Siteye Görsellik Katmak Bazen Siteyi Yavaşlata biliyor..

Madem biliyorsunda niye boş boş konuşup post kasıyorsun ozaman

Cvp Vermeyelimmi İnsanlara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)