Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Apple'dan Samsung'a Geçerken

Sorum şu:

Apple'daki her şeyi Samsung cep telefonuna aktarmak mümkün mü?

Bazı uygulamaların kendi yedekleme imkanı var. WhatsApp vs...
    iTunes ile de yedeklenebilen şeyleri bir bilgisayara kopyalayıp Samsung için de bilgisayar uygulaması ile taşınabilen her şeyi bilgisayardan mobil cihaza aktarabilirsiniz.
    Mantıken böyle konuştum ama her şey derken tam olarak neleri kastettiğinizi de bilmiyorum.

Alıntı erkolay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı uygulamaların kendi yedekleme imkanı var. WhatsApp vs...
    iTunes ile de yedeklenebilen şeyleri bir bilgisayara kopyalayıp Samsung için de bilgisayar uygulaması ile taşınabilen her şeyi bilgisayardan mobil cihaza aktarabilirsiniz.
    Mantıken böyle konuştum ama her şey derken tam olarak neleri kastettiğinizi de bilmiyorum.
    Her şey derken: Telefon rehberi, Appler ve satın aldığım şarkılar.

Bunların hepsini Samsung a aktarmak mümkün mü?

Alıntı Lonax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey derken: Telefon rehberi, Appler ve satın aldığım şarkılar.

Bunların hepsini Samsung a aktarmak mümkün mü?
    App'ler uyumlu değildir. iOS ile Android farklı paket sistemlerini kullanıyor. Ancak aynı uygulamaların Android'de de bulunma ihtimali var. Apple Music, WhatsApp, Telegram, Signal, Facebook, Instagram, Twitter, OneCloud, Google Drive ve benzeri sosyal medya, mesajlaşma, çeşitli bulut uygulamaların Android versiyonları mevcut ve ilgili uygulamalardaki hesaplarınızı Android cihazda da kullanabilirsiniz. Tabi yedeklenmesi gereken verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Android için en kullanışlı yedekleme aracı Google hesabıdır. Eğer Google hesabınız yoksa hemen edinip, verilerinizi o hesaba yedeklemenizi öneririm.

Satın alınan müziklere Android'de de Apple Music uygulaması ile aynı hesaptan oturum açarak erişebilirsiniz.
    Rehberinizi de Google hesabınıza, iCloud hesabınıza, Outlook hesabınıza, bilgisayara veya bir SD/USB belleğe yedekleyip oradan Android cihaza yükleyebilirsiniz.
    Bu adımları nasıl yaparız? Bir konu olarak detaylandırdım.
    Tabi bu işi iki cihazı aynı anda bilgisayara bağlayarak yapan yazılımlar da var. Ama ne kadar sağlıklı olur, denemeden bilemeyiz.

iPhone'dan Android Telefona Rehber Nasıl Aktarılır konusunda girerek, yukarıda saydığım adımları detaylı olarak uygulayabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)