vbulletin 4 AJAX Teşekkür Sistemi - Post Thank You Hack 7.84 Full Türkçe

Açıklama;
Teşekkür sisteminin en son versiyonu olan 7.84 ve tamamı Türkçedir.
Ekran alıntıları vbulletin 4.2.0 dan alınmıştır..

Açıklama;

• vbseo İle Başlayan Like Sitemi Çok Kullanılan Bir Sistem Haline Geldi .Ancak Bunu İçinde Vbseo Lisansı Almak Yada Foruma Kople Yazılımı Kurmak Pek Mantıklı Degil Bence. Bende bir Süre Uğraştıktan Sonra Tüşekkür Sistemini Like,Begen Sistemine Çevirerek Kullanıma Sunma Kararı Aldım .
  • Yani Sistem Aslında Teşekkür Sistemi Sadece Üzerinde Yaptıgım Değişiklikler ile vbseo Like Sistemine Benzemiştir.

Orjinal Konu;
[AJAX] Post Thank You Hack - vBulletin.org Forum

Özellikleri;

• Teşekkür Butonu İle Mesaj Yada Konuları Beğenme İmkanı
  • İstenilen Forum,katagorilerde Devre Dışı Bırakma ( Forum ıd numarası ile )
  • Sadece Konu Yada Mesajlarda Ayrı Ayrı Kullanma imkanı
  • İstenilen Forumlarda Yanlızca Konularda Kullanılabilir ( Forum ıd numarası ile )
  • Üyelerin Kullanması İçin Mesaj Sayısı Sınırlaması
  • Günlük Olarak Beğen Butonuna Tıklama Sınırı Verebilme imkanı
  • İstenir ise Eski Mesajlarda Kullanılmaması için Gün Belirliyebilme ( Örnek : 30 Günden Eski Konularda Kullanılmasın )
  • Beğen Butonuna Tıklama Zaman Ve Tarihini Görebilme imkanı ( Açıp / Kapatabilirsiniz )
  • Yasaklanabilir Üye Grupları Seçeneği ( İstenilen Grup Kullanamaz )
  • Yasaklanabilir Üye Seçeneği ( İstediğiniz Üyenin Kullanımına Kapatabilirsiniz )
  • Alınan Beğeni İle Rep -İtibar Artışı İmkanı ( Teşekkür Alındığında Sizin Belirttiğiniz Kadar Rep Artışı )
  • Verilen Beğeniyi Geri Alma İmkanı
  • Kendi Mesaj Yada Konusu Teşekkür İmkanı ( Açılıp / Kapatılabilir )
  • Teşekkür eden Kişiler Listesini Üye Grup Renkleri İle Gösterme imkanı ( Açılıp / Kapatılabilir )
  • Üye Profil Sayfasında İstatislikleri Gösterebilme
  • Postbitte Alınan Verilen Beğeni Miktarını Görebilme İmkanı

Kurulum;

Adım 1
Ekteki Dosyanın İçinde Çıkan Ftp Upload Adlı Klasörün İçerisindekileri ftp Yükleyin

Adım 2
Tekrar Ekten Çıkan product-post_thanks.xml Dosyalarını
Admincp >> Pluginler & Ürünler >> Ürün Yönetimi >> [Ürün Ekle/Yükle] Alanında İçeri Alın