Firma Adı: Halef Ticaret Elektronik ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri
Firma Yetkilisi: Hüseyin Aydın
Telefon: 0212 659 94 90
Faks: 0212 659 94 86
Mail: [email protected]
Adres: İstoç 9.Ada No:16 Mahmutbey/Bağcılar/İstanbul
Site Adı: www.avermo.com
Kuruluş Tarihi: 2012
Kategoriler: Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, Elektrikli Ev Aletleri, Oto Ses Görüntü Sistemleri, Kozmetik Kişisel Bakım, Anne&Bebek, Fotoğraf&Kamera, Hobi Oyun Konsolu, Kırtasiye Ofis, Beyaz Eşya Mutfak, Yapı Market Hırdavat, Outdoor Deniz Ürünleri, Saat, Tv Ürünleri, Elektronik


İnternet üzerinden alışveriş ile tüketici ve firma arasındaki belirleyici roller değişmiş oldu. Yıllar öncesinde firmalar ürettikleri her şeyi satabiliyor ve tüketicinin seçme şansı olmuyordu. Ancak şimdi kısa süre içerisinde aranılan ürüne ulaşılabiliyor, karşılaştırma yapılabiliyor daha da önemlisi kullanıcı yorumları incelenerek doğru karar verme süreci kolaylaşmış oluyor.

Bu alışveriş siteleri arasında ise verdiği hizmet ile diğerlerinden sıyrılmayı başaran, kullanıcı memnuniyeti yüksek olanlar en çok tercih edilen alışveriş siteleri oluyor. Geniş ürün kategorisi ve zengin ürün yelpazesiyle www.avermo.com’da tüketici güvenini kazanmış, tüketici geri dönüşümüne ve memnuniyetine önem veren bir alışveriş sitesi. www.avermo.com’un en belirgin özelliği ürünlerini sürekli yeniliyor olması. Bunun yanında tüketicinin önem vereceği her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Bunların en başında yüksek kalitede verdikleri kargo hizmetleri geliyor. Tüketici tarafından bakıldığında kargo konusunda memnuniyeti sağlamayı başarmış bir alışveriş sitesi olabilmek hem güven hem de memnuniyet sağlıyor. Bu sebeple Avermo kargo hizmetinde oldukça titiz davranıyor.


Bir diğer önemli konu; alışveriş sitelerinde kişilerin özellikle maddi değeri yüksek ürünler tercih ederken, karşılarında iletişim kurabilecekleri biri bulamadıklarında bu alışverişi gerçekleştirmekten çekiniyor olmaları. Tam da bu tüketici yaklaşımını önemseyen Avermo müşteri hizmetlerini fazlasıyla güçlendirmiş bir alışveriş sitesi. Aklınıza takılan her an dilediğinizi sorabiliyor, merak ettiğiniz her şeyi detaylı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Böylece satın alacağınız ürün konusunda aklınızda soru işareti kalmıyor ve gönül rahatlığı ile siparişinizi verebiliyorsunuz.

Bilgisayar, telefon, elektronik, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, oyun konsolları, kişisel bakım, kamera ve fotoğraf ve dahası… Ayrıca satın almak istediğiniz her şeye 9 taksit yapma şansınız bulunuyor. Siz de Avermo’nun sağladığı tüm bu avantajlardan yararlanmak için www.avermo.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenli alışverişler dileriz.