Günümüzde lazer epilasyon cihazlarının seçimi son derece önemlidir. Şayet güzel salonu, kuaför yada estetik merkezine sahipseniz bu tip cihazların temin edilmesi ve en kalitelilerinin seçilmesinde son derece dikkat etmelisiniz. Seçilecek cihazın IPL lazer mi Diode lazer mi olacağı öncelikli belirlenmeli ve ona göre uygun cihaz seçimi yapılmalıdır.

Etkin bir soğuk hava üflemeli IPL lazer olan Exemice jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi yöntemi ile benzer cihazlar arasında gerçekten marka bir cihaz olarak sizlere sunmak istemekteyiz. Dizaynı İngiltere’de yapılan üretimini ise ülkemizde gerçekleştirdiğimiz Exemice’ı jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi yöntemi ile benzer cihazlar arasında son derece saygın bir cihazdır.
Bir IPL & Lazer platformu olarak karşımıza çıkan Exemice bütün uygulamalarında acısız, kalıcı ve hızlı bir epilasyon tedavisini uygulamak istemektedir. Entegre cilt sensörü sayesinde cilt tipini belirleyerek en uygun parametrelerin ayarlanabilmesini sağlayıp cilt güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadır. Exemice’ın bu özelliği sayesinde cilt yüzeyindeki bütün tüyler patlatılarak yakılır ve akabinde tedavi bölgesi gerçekten pürüzsüz bir hale gelir.

Yeni nesil teknolojisi sayesinde daha etkin bir enerji üretimi sağlayan Exemice ile çok özel sonuçlar alabilirsiniz. Özel tasarım başlığı ile uygulamaları son derece hızlı, güvenli ve etkili olan Exemice ile gerçekten çok özel bir tanıtım yapabilirsiniz. 20 cm dokunmatik ekran ve açıklamalı arayüz sayesinde kullanıcı dostu olan Exemice son derece olumlu sonuçlar alabilen bir cihazdır.


Hızlı epilasyon başlığı sayesinde atış tekrar hızının yüksekliği , güçlü ışık üretimi ve 7,6 cm karelik atış alanı sayesinde tüm vücut epilasyon tedavisini 30 dakikaya indiren Exemice ile çok özel sonuçlar alabilirsiniz. Exemice’ı çok özel bir cihaz yapan diğer özelliği ise entegre soğuk hava üflemeli tedavi yöntemidir. Yeni nesil flaş lamba teknolojisinin üretiminde kullanıldığı Exemice’ın ortalama başlık ömrü 250.000 olup garanti kapsamına alınan başlık ömrü ise 200.000 atıştır. Sınırsız atış garantisine sahip olan bu cihazı Mgs Kozmetik ve Medikal güvencesi ile satın alabilir ve çok özel bir cihaz sahip olmanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.