EMC Forum 4 Aralık'ta Ankara'da!

EMC Global Satış ve Operasyon Başkanı Bill Scannell'ın ana konuşmacı olacağı etkinlikte iş dünyasının en yeni trendleri konuşulacak.
Son dönemin en önemli eğilimleri, bulut bilişim ve daha birçok konunun masaya yatırılacağı EMC Forum, bilişim konusunda akıllardaki tüm soru işaretlerine cevap verecek. Forum alanında katılımcıların doğrudan tecrübe edecekleri alanlar bulunuyor.


Gerçek müşteri başarı hikayelerinin paylaşılacağı, interaktif oturumların bulunacağı Forum'a katılım ücretsiz olacak. Bill Scannell'ın açılış konuşmasını gerçekleştireceği EMC Forum, 4 Aralık'ta JW Marriott Ankara'da katılımcılara kapılarını açacak.


Kayıt yaptırmak için https://turkey.emc.com/campaign/glob...2013/event.htm adresini kullanabilirsiniz.


Bill Scannell kimdir?
Bill Scannell, 2012'de 27,1 milyar Amerikan Doları geliri olan ve dünya çapında 60.000 çalışanı bulunan EMC'de Global Satış ve Operasyon Başkanı'dır. Scannell, Amerika ve EMEA bölgelerinde operasyon birimini yönettikten sonra 2012 yılında Global Satış ve Operasyon Başkanı görevine atanmıştır. Tüm EMC ürün portföyünün, servislerinin ve çözümlerinin ülkelerdeki organizasyonlara ve yeni pazarlara ulaştırılmasını sağlayarak EMC'nin global büyüme ve pazar liderliğini yürütmeden sorumludur. Aynı zamanda, global, stratejik iş ortaklıklarının geliştirilmesi ve EMC’nin müşterilerine ve iş ortaklarına sağladığı benzersiz değerin EMC satış ve servis ekipleri tarafından iletilmesinden sorumludur. Görevinin bir parçası olarak EMC iş birimleri arasındaki koordinasyon ve ekip çalışmasının geliştirilmesine odaklanır. EMC'nin büyük global müşterileri, global iş ortakları ve stratejik iş ortakları ile ilişkilerin geliştirilmesi için çalışmaktadır.

btnet.com.tr