[IMG]https://***********.com.tr/wp-content/uploads/2015/04/vakitoldurmek.jpg[/IMG]
1 - Oyun oynamak
Oyun oynamak vakit öldürme yollarında ilk siradadir. Heleki multiplayer oyunlar da yenildikçe daha çok oynamaya hissi vardır. Geceleri internete alemlerinde fazla çevrimiçi kullanıcı olmadığı için en iyi yontem budur.2-Sosyal Medyada TakilmakEvet hepimizin en çok kullandığı sosyal medya geceleri vakit öldürmece ikinci sıradadır. Sosyal medyayı sadece arkadaşlarınızda konuşmak için değil muhabbet , sohbet etmek için de kullanabilirsiniz bunun için facebook'ta gruplar ve sayfalar vardır.3- Uzmanlık Alanınıza YoğunlaşmakEvet herkesin uzmanlık olduğu bir alan vardir mesela benim mybb wordpress vbulletin dir siz de uzmanlığınızı daha da geliştirmek için çabalayabilirsiniz ve denemelerinizi yapabilirsiniz.
4-Forumlarda GezininEvet forumlarda gezinmek dördüncü sayımızda yer alıyor . Forumlarda bilgi paylaşımı ve aile ortamı öne çıkmaktadır. Burada size paylaşım yaparak yorumları bekleyebilirsiniz.5-Video izlemek
İşsiz insanların en güzel vakit öldürme yöntemi geceleri komik video izleyerek veya dizi izleyerek zamanı çok hızlı geçirebilir ve ne zaman geçtiğini anlamayabilirsiniz.