# Poyraz Web Reklam & Seo Hizmetleri.
## Seo Paketlerimiz
### Yapılacak Çalşmalar

SeoHizmetleri
Web 2.0'a Uygun Çalışmalar,

Arama Motorlarının Yeni Algoritmalarına göre çalışmalar,

Dizin Çalışmaları,

Organik Backlink Çalışmaları,

Tanıtım Yazıları,

Özgün Blog Uygulamaları,

İmleme Çalışmaları,

Danışmanlık Hizmeti,

Makale Yazım Hizmeti,

Kayıt Hizmetleri,

Sosyal Medya,

Statik Çapraz Çalışma,

Dinamik Çapraz Çalışma,

RSS Çalışması,

Google Webmaster Araçları

Anahtar Kelimeler**Doğru ve Profesyonel Çalışmalar.**
Doğru ve Kaliteli bir şekilde çalışmalar ile Google'da ilk sıralarda yerinizi alın, ayrıca yeni 'Google Algoritma'ya göre çalışmalar yapılarak, web siteniz Kullanıcı Dostu olarak daha iyi yerlere gelmektedir. Hedeflediğiniz yerlerin daha ilerisine sizleri yükseltiyoruz. Çalışmalarımız Web 2.0'a uygun bir şekilde özgün yapılmaktadır. Bu sayede rekabet içerisinde olduğunuz firmalardan daha yukarıda olacaksınız ve daha çok müşteri potansiyeline ulaşacaksınız. Müşterilerinizi siz aramayacaksınız, müşterileriniz sizi arayıp bulacaktır.

Profesyonel bir seo çalışmaları ile web siteleriniz google kullanıcı dostu olarak görünücektir, ayrıca yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde rakiplerinizden herzaman bir adım önde olucağınızı belirtmek isteriz. Çalışmalar tamamen organik ve doğaldır bu da demek oluyor ki web siteniz herzaman googleda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde kalıcı olucaktır. Müşterileriniz sizlere daha çabuk ve kolay ulaşacaktır. Seo hizmetlerini bize bırakın ve müşterileriniz sizi daha çabuk bulsun.
Fiyatlar ise, diğer firmalar gibi sizlerden binlerce lira istemiyoruz, ücretler oldukça cuzi'dir. Fiyat almak için, bize telefon veya mail yolu ile ulaşın. 7/24 saat destek vermekteyiz.

İletişim: 0539 888 56 79
Ali Can Poyraz
www . poyrazreklam . net


Kaynak