SEO 2015 Püf Noktaları

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Sorularla SEO Kitabı Ile Neler Ögreneceksiniz ?

Google'ı Anlamak


Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.


Site İçi Seo


Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız.


Site Dışı Seo


Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.
Seo Hakkında Her şey


Arama motoru ve seo dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.


E-Ticaret'te Başarı


İncelediğimiz binlerce E-Ticaret sitesi ve uyguladığımız yüzlerce E-Ticaret SEO deneyimlerine detaylı bir şekilde bu kitapta yer verdik.


Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak


Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.

21

Sayfa Sayısı


12,000

Basım Adeti


2,774

Facebook Fanları


8

Baskı SayısıSorularla SEO Kitabı

SEO 2015 Kitabı Sorularla SEO'nun devamı ve güncellemesi niteliğinde bir e-kitaptır.

scriptaccess" value="always">Yazar Hakkında

Aydın ÖZTÜRK


Aydın Öztürk 1989 yılında İstanbul'da doğmuş. Küçük yaşlardan duyduğu teknoloji merakı sayesinde bu alandaki çalışmaları ile gelişen SEO sektöründe hızlı bir çıkış yakalamıştır. Webtures.com firmasında ekip çalışması için uygun olan tüm çalışmalar için site içi ve dışı SEO analizleri, sektör ve rakip araştırmalarını, özel yada yoğun şekilde planlanan tüm çalışmalar için özel stratejiler geliştirmektedir.
Ayrıca seohocasi.com sitesinde SEO hakkındaki haber ve gelişmeler konusunda makaleler yayınlamaktadır.