Twitter'n bir süredir üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü yeni ana sayfa, nihayet kullanıma sunuldu. İşte Twitter'ın yeni ana sayfası ve Twitter.com'daki diğer tüm yenilikler.


En büyük sosyal ağlardan olan ve Türkiye'de de çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip Twitter, ana sayfasını sonunda yeniliyor.


Bir süre önce üzerinde çalışmaların yapıldığı söylenen Twitter.com, sonunda yeni görünümüne kavuşuyor. İlk adımda Amerika'da kullanıma sunulan yeni ana sayfayı, paylaştığımız görsellerle görebilir ya da VPN kullanarak yeni görünümlü Twitter ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Farklı kategorilerde herkese açık paylaşımlar
Twitter'a üye olmayanların siteyi ziyaret etmesini, popüler hesapların paylaşımlarını görüntülenebilmesini sağlayan yeni ana sayfada, haber ve spor gibi farklı kategorilerdeki paylaşımlar, herkese açık şekilde görüntüleniyor.


Twitter'a üye olsun ya da olmasın, herkesin siteyi ziyaret edebilmesi amacı ile hazırlanan yeni ana sayfanın halen son halini almamış olması, yeni ana sayfanın her yerde kullanılmamasının nedeni.


Yeni ana sayfanın çok yakında ülkemizde de kullanıma sunulacağınızı tahmin ediyoruz. Bakalım Twitter'ın yeni ana sayfası, beklenen ilgiyi görecek mi?