Seo nedir ? ilk olarak anlatmak istediğim şey size bu , seo “Search Engine Optimization” kelime diziliminin baş harflerinden oluşturulan SEO www.cengizbozdemir.com.tr/seo.html terimi dilimizde, “Arama Motoru Optimizasyonu” şeklinde ya da “Arama Motoru İyileştirme” olarak tanımlanmıştır.
Basit bir şekilde anlatmak gerekirse arama motorlarında üst sıralara çıkarmaya yapılan çalışmalara seo denir.Sürekli gelişimde olan internet dünyasının vaz geçilmez bir eklentisi olan arama motorları için yapılan çalışmalar büyük önem taşır.

Bu noktada, profesyonel destek hizmeti sağlayan seo ajansı, size ve kuruluşunuza zaman kazandırırken,internet sayfanızın çok daha etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. seo ajansı www.cengizbozdemir.com.tr/tag/seo-ajansi vermiş olduğu hizmetler içerisinde; web site tasarımı, java script kullanımı, web site geliştirme hususunda teknik destekler, içerik üretme, anahtar kelime arayışları, geliştirme programlarının yönetilmesi ve pek tabi “Google” arama motorunda web sayfanızın ilk sıralarda yer almasını sağlamak olarak sıralanabilir.