İkinci el otomobilde yenilikler getiren firma web yayınına www.ikincielotomobilim.com olarak devam etmekte
Okar Otomotiv Pazarlama ve Dış Tic. A.Ş ,1991 yılında Adana'da kuruluşunu tamamlamış ve Nissan Yetkili Satıcı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra bünyesinde Nissan marka araçların satış, servis, yedek parça ,aksesuar , ikinci el araç alım satım ve www.ikincielotomobilim.com]OKAR Sigorta[/url] Aracılık Hizmetleri'ni de alarak 15.000 m2 açık , 8.000 m2 kapalı alanda hızlı büyümesine devam etmiştir. www.ikincielotomobilim.com]İstanbul[/url] ' da 2 ayrı şube ve Adana'da 1 şube olmak üzere toplamda 3 noktada hizmet veren ikincielotomobilim,ortalama 300 araç kapasiteli stok alanlarıyla hizmet vermektedir. Kalite, güven,kurumsallık ekseninde kurulan firmamız ,müşterilerine aynı zamanda takas, nakit alım, konsinye araç satış imkanları sunmaktadır.

www.ikincielotomobilim.com]ikincielotomobilim[/url] 'de;

Satışa sunduğumuz tüm araçlar www.ikincielotomobilim.com]101 nokta detaylı ekspertizden[/url] geçirilmekte, orjinal km ve geri alım garantisi verilmektedir.
www.ikincielotomobilim.com]Anlaşmalı finans kuruluşlarıyla[/url] müşteriyi bankaya yormadan profesyonel destek sağlanmaktadır.
Sahip olduğumuz kriter ve değerlendirme sistemi sayesinde bir aracın değerini en objektif şekilde belirleyip müşteriye sunuyor olmamız, ikincielotomobilim'in piyasada www.ikincielotomobilim.com]referans noktası[/url] haline gelmesini sağlamaktadır.
Satışa sunulan araçlar ortalama www.ikincielotomobilim.com]2.5 yaşındadır.[/url]

www.ikincielotomobilim.com