iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı

Apple, bir süredir üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü iOS 8.2 güncellemesini yayınladı. iPhone 4S ve iPad 2 üstü cihazlar için yayınlanan güncellemenin detayları...Apple, ilk betasını 18 Kasım’da geliştiricilere sunduğu iOS 8.2 güncellemesini tüm kullanıcıılar için yayınlandı. Daha önce sizlere aktardığımız gibi bugün yayınlanan güncelleme Apple'ın ilk olarak iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için düzenlenen Eylül ayı etkinliğinde tanıttığı Apple Watch için kritik öneme sahip.

Türkçe Siri ile iOS 8.3 de Yolda

Geçtiğimiz günlerde iOS 8.3 Beta 2'yi geliştiricilere sunan Apple, bu sürüm ile sesli asistan uygulaması Siri için aralarında Türkçe'nin de bulunuğu birçok dil için destek sunmaya başlamıştı.

Türkçe Siri'nin yanı sıra emoji klavyeye birçok yeni emoji gibi yenilikler de içeren iOS 8.3 güncellemesi üzerinde Apple'ın çalışmaları hala devam ediyor.

iOS 8.2 ile gelen yenilikleriOS 8.2 Nasıl Yüklenilir?

iOS cihazlarınızdan Ayarlar - Genel - Yazılım Güncelleme menüsünü takip ederek yükleyebileceğiniz iOS 8.2'yi ayrıca bilgisayarınızdan iTunes ile de yükleyebilirsiniz.

Benim tavsiyem bu kadar büyük boyuttaki güncellemeleri yüklerken cihazınızı Mac ya da PC'nize bağlayıp, güncelleme işlemini iTunes aracılığı ile gerçekleştirmeniz yönünde.

SDN

Kaynak: iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı