Site Adı: Antalya Saç Ekimi Merkezi

Site Adresi: Antalya Sa

PageRank Değeri: 0

Açılış Tarihi: 28/2/2015

Kullanılan Yazılım Dili: Wordpress


Konusunda tecrübeli ve uzman ekibiyle, işlemlerinde en ileri teknikleri kullanan Antalya Saç Ekimi Merkezi, ülkemiz sağlık ve estetik turizminin önemli merkezlerinden biri olan Antalya'da, Lara'daki özel kliniğinde hizmet vermekte, her sene yüzlerce başarılı operasyona imza atmaktadır.


Antalya Saç Ekimi Merkezi saç ekimi işlemlerinde mümkün olan en doğal sonuçları elde etmek için günümüzün en ileri tekniklerinden biri olan FUE yöntemini tercih etmektedir. Saç ekimi dışında aynı şekilde FUE yöntemi ile sakal ekimi, bıyık ekimi, favori ekimi ve kaş ekimi işlemlerini de başarıyla gerçekleştiren uzman ekibimiz, tüm operasyonlarını ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 sertifikasına sahip Özel Tıp Merkezimizde, tam teşekküllü bir ameliyathanede, steril bir ortamda, en teknolojik ekipmanlarla yapmaktadır.


Aynı zamanda Mobil uyumlu olan Antalya Saç Ekimi web sitesinde saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, alopesi, saç dökülmesi, erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesinin nedenleri ve en etkili tedavi yöntemlerinden olan Mezoterapi ve PRP saç tedavisi uygulamaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.