Web Adresi: https://hotelrunner.com/tr

Site İçeriği: Otel YönetimiHotelRunner nedir?

HotelRunner, otel veya tesisinize özel on-line içeriklerinizi oldukça kolay bir şekilde oluşturup yönetmenizi, küresel görünürlüğünüzü bir üst düzeye çıkartmanızı, odalarınızı ve müşterilerinizi yönetmenizi ve ayrıca mevcut tüm on-line mecra ve kanallardan rezervasyon kabul etmenizi mümkün kılan web tabanlı otel pazarlama ve yönetim sistemidir.HotelRunner hotelim için ne gibi bir kazanç sağlar?

HotelRunner, çevrimiçi fiyat ve oda yönetim sistemi, moteliniz için profesyonel bir web sitesi ve Facebook motel sayfası, bütün on-line rezervasyon ve ödeme kabul edebilme olanağı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve ayrıca sosyal mecra bilinirliğinizi arttırmak için kullanacağınız sosyal promosyonlar ve kupon sağlar. Bulut tabanlı olan sitemiz web'de, mobil cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.HotelRunner yeni müşteriler çekmeme nasıl yardımcı olur?

HotelRunner odalarınızı kendinize ait web sitenizden ve Facebook vasıtasıyla rezervasyon yoluyla satmanızı; uluslararası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle entegre olmanızı sağlar.


HotelRunner'la odalarımı satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?

Önceden satın almanızı gerektirecek hiçbir şey yok, kurulum ve yazılım yoktur. Cebinizden hiç para çıkmadan başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Hemen şimdi otelinize bir iyilik yapıp otelcilik alanında tam olarak uzman bir bulut platformuna otel yönetiminizi taşıyın.