Selam değerli okuyucular,
Bugün sizlere bana devamlı yöneltilen ''Bu kadar parayı nerden alıyorsun?'' sorusunun cevabını sizlerle paylaşmak istedim.
Not:Bu toplantılar sadece İstanbul da yapılmaktadır.

İlk olarğak bu ajansn toplantılarında neler yapılmakta onlara biraz deyineyim. Ajans toplantıların da firma sahipleri ajanslara bir soru veriyolar . Mesela yeni bir ürün çıkaracaklar . Bu ürünün numunelerini ajanslara dağıtıyorlar ve biz''Ajans üyelerine'' tattırıyorlar . Nasıl ürün , nasıl olsa daha iyi olurr. Ne gibi eklemeler yapılmalı gibi vb. sorular yöneltiyorlar.
Ben size 1-2 deneyimimden bahsedeyim.
Fuse Tea yeni bir ürün çıkartıyor. Bunun adı ''Fuse Tea baloncuklu çay''.(Tabii bu ürünün çıkacağını kimse bilmiyor siz şanslısınız )
İşte bu Fuse Tea'yı bize içtiriyorlar ve görüşlerimizi söyğlüyoruz.

Bir diğeri ise 9 kat reklam çıkarmış ve onu bize izletiyolar. Nasıl olmuş neler eklenmeli gibi sorular yöneltiyorlar
İşte böyle toplantılara katılarak kazanç , zevk elde edebilirsiniz. Toplantı yaklaşık 1,5 - 2 saat sürüyor. 6-8 kişilik gruplar halinde toplantılar gerçekleşiyor. Bu her toplantı da 25 ile 100 TL arası cuzi miktarda ücret veriyorlar.
Peki bu toplantılardan nasıl haberdar olabilirsiniz?
- Facebook sayfaları , web siteleri ve bir kaç grupta böyle ilanlar bulabilirsiniz. Bunlara ulaşmak için e posta adresinizi yorum atarsanız hepsini size atabilirim. (Herkes katılamıyor , size referans olabilirim)

https://***********.com.tr/ajans-toplantilarina-giderek-oduller-kazanin