100 GB Bulut Depolama Herkese Bedava

Yakın zaman önce Amerika'daki OneDrive kullanıcıları için 100 GB bedava OneDrive alanı hediye eden Microsoft, bu kampanyayı dünya genelindeki kullanıcılara açtı.Windows 10
ve yaptığı satın almalar ile gündemden düşmeyen Microsoft, bu kez her OneDrive kullanıcısını sevindirecek önemli bir hediye dağıtıyor.

Geçtiğimiz günlerde Bing Ödülleri kapsamında Amerika'daki OneDrive kullanıcılarına 100 GB ücretsiz depolama alanı hediye eden Microsoft, aldığı eleştiriler sonrası hediyeyi tüm dünyadaki kullanıcılara verdi.
Hediyeyi nasıl alacağız?

Ancak hediye öylece hesaplara dağıtılmıyor, hediyeyi almak istyeyen kullanıcıların aşağıda paylaştığımız bağlantıya tıklaması gerekiyor.
2 yıl süresince geçerli olacak 100 GB ücretsiz depolama alanı, zaten film rulosu bonusu ile toplamda 30 GB ücretsiz bulut depolama alanı sunan Microsoft'un ne kadar cömert olduğunu gösteriyor.
Peki, 2 yıl sonra ne olacak?

Yapılan açıklamaya göre 2 yıl sonunda, eğer hesabınızda bu alanı kullanıyorsanız, dosyalarınız silinmeyecek. Ancak 100 GB hediye süreniz dolduğu için daha fazla dosya yüklemesi yapamayacaksınız.


Mega
gibi servislere gözdağı gibi görünen 100 GB ücretsiz depolama alanını kullanabilmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmek ve Microsoft hesabınız ile oturum açmak.


100 GB/2 Yıl Ücretsiz OneDrive bulut depolama alanı için tıklayın.

Caner Sönmez - ShiftDelete.Net