Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

inş tekrar onay alırsınız

Aynı şey benim de başıma geldi. İtiraz ettim hala dönüş yok.

Bizim de bu sitemizde dün akşamdan beri Adsense reklamlar çıkmıyor. Henüz hesabımıza bir banlama söz konusu değil. Şu an hesapta 197 TL birikmiş durumda. Google amca da hep bu rakamları bulunca bir güzellik yapıyor. Umarım hesaba bir halel gelmez.

Üyenin biri YouTube Converter diye bir başlık açmış. Üstelik sırf sitesinin tanıtımı için... Bu yüzden politika ihlali gerçekleşmiş, bu sitemizde reklamlar görünmüyor. İtirazda bulunduk, itirazın sonucu belli olana kadar boş reklam alanları duracak.

Eğer itiraza olumlu cevap gelmezse, forumu mecburen farklı bir domaine aktarıp, burayı da oraya yönlendireceğiz.

Arkadaşlar bir sorum daha var. Şimdi benim başvurduğum yabancı sitemde konular az daha. Ondan red oldu. Babamın hesaptan asıl siteme başvursam sorun olur mu? domain ban yok. Sadece eski hesabıma ban geldi nedensiz? Başvurmam için sitemi babamın gmail hesabında webmastera kaydetmem gerekli mi?

Diğer yandan sitenin whois bilgilerindeki isimle adsense ismi farklı olsa sorun olur mu?

Ne önerirsiniz bana?

Alıntı mühendis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer yandan sitenin whois bilgilerindeki isimle adsense ismi farklı olsa sorun olur mu?
    Onay için başvurulacak sitenin whois bilgisi ile adsense hesabındaki bilgiler aynı olmalı.

İçeriğin az olması çok sorun değil. Ancak benzersiz 5-6 makale bulunmalı sitede. Ve bu makaleler çok güzel yazılmış, detaylı bilgilerden oluşmalı.

Bu haldeyken 2 kez yetersiz içerik diye onay alırsınız. Ancak 3. kez başvuruda bir personel inceler ve hakikaten özgün ve detaylı makaleleri görürse büyük ihtimalle onay verir.

Tabi sitenin anasayfasında makalelerin tam olarak görünmesini sağlamalısınız. Ya da sabit bir giriş sayfanız olmalı. Sitede hakkımızda, gizlilik bildirimi, iletişim gibi sayfalar bulunmalı ve açık bilgiler sunulmalı.

Ne çok nazlı değil mi bu Google?

ocam 10 adet içerik var yabancı sitemde. hepside kendi yazılımlarım ve konular gayet uzun. armprogramming.com sitem hatta. Ancak anasayfada yazıların hepsi gözükmüyor doğal olarak.

Diğer yandan ise whoisle farklı olursa çözüm nasıl olacak? whois değiştirebilirmiyim? Çünkü ikisinde whois benim adıma. Değiştirmem mümkün mü?

Diğer yandan asıl siteme de başvurmama bir engel yok o zaman. Onda da whois değiştirmem yeterli olacaktır.

Diğer yandan ise kuzenimde adsesnse var. Onun hesaptn bana koymakta sorun olur mu? Onun hesap banlanırsan benim domain de banlanır mı?

Ben de de sorun az değil

Evet, kimin adına kaydedecekseniz o kişinin adı ile aynı firmada domain hesabı açın ve domaini yeni hesaba transfer edin.

Bu işlemler sürerken, içeriği de arttırmaya bakın.

Bu yol uzunmuş ya Şimdi sorum şu. Benim kuzenin sitesinde adsens var. Onun adsense ile kendi siteme koyabilir miyim? isim farklı ama gördüğüm kadarı ile konuyor.

Eğer konuyorsa sorun şu. Kuzenin adsense hesabı banlanırsa benim domain de banlanır mı?

Hazır adsense var. Onunla ortak kullanırız olmadı

Alıntı mühendis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yol uzunmuş ya Şimdi sorum şu. Benim kuzenin sitesinde adsens var. Onun adsense ile kendi siteme koyabilir miyim? isim farklı ama gördüğüm kadarı ile konuyor.

Eğer konuyorsa sorun şu. Kuzenin adsense hesabı banlanırsa benim domain de banlanır mı?

Hazır adsense var. Onunla ortak kullanırız olmadı
    İstediğiniz kişinin onaylanmış adsense hesabını kullanabilirsiniz. Tabi o hesapta 500 site ekleme limiti aşılmamışsa. Bunda bir sorun yok. Gerisi sizinle o kişi arasında...

Hesabın banlanması sizin sitenizden kaynaklanmazsa, siteniz için bir sorun olmaz hiç bir zaman.

tamamdır hocam yok sadece kendi sitesinde varya. O zaman onun reklamları yayınlayayım. Teşekkürler yardımiçin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)