Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Cool Level Sistemli Para Kazanma | Videolu Anlatım | BOTLU

Herkese merhaba ; tanıtacağım sitede oynayarak para kazanacaksınız.

Sitenin mantığı : Günlük sınırsız reklam tıklama hakkınız var .

-Reklamlar genellikle 5 saniye , bazen 30 saniyelik reklamlarda oluyor.

-Sitede dolar ve warcoin sistemi var .

-1 warcoin=0.001$

-Tıklamalarınızı RH(Rush Hour) ve WarGrid'de yapabilirsiniz.

-Para veren reklamlar 0.002 dolar veriyor ve 1 saatte bir çıkıyor.(Altta bahsettiğim gibi örneğin bana WarGridden bu 1 saati 30 dakikaya indiren item çıktı artık daha çabuk kazanıyorum.)

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN UYE OLANLARA SİTENİN BOTUNU VERECEM BOTU AÇIK BIRAKIN VE O TIKLASIN

LEVEL SİSTEMİ :

-Sitede reklamlara tıkladıkça level atlıyorsunuz. Örneğin 1.levelde tık başına 0.005 warcoin kazanıyorsunuz. Level atladıkça bu sayı artıyor.

-Ayrıca wargrid denen bir sistem var . Bildiğimiz ptc sitelerindeki gride çok benzer.Wargridde tıkladıkça yine tık sayınız artıyor.

-Wargrid'den item-bonus warcoin çıkabiliyor.

-Ayrıca level atladıkça bonus warcoin alıyorsunuz.

İTEMLER:

-Sitede reklamların dolum süresini azaltan itemler , rr(rented referral) kiralama aralıklarını kısaltan itemler vs. birsürü item var .

ACHİVEMENTS:

-Sitede tıklama yaparak en iyiler arasında yer alabiliyorsunuz.

Not : Site gerçekten PTC sistemini eğlence ile birleştirmiş . Hem tıklayarak kazanıyorsunuz , hem de öteki üyelerle yarışıyorsunuz.

Sistem Özellikleri:

-Günlük istediğiniz kadar linke tıklayabiliyorsunuz
    -Reklam süreleri 5-30 saniye arası değişiyor
    -Reklamlarda bekleme zorunluluğu var yani başka siteye geçtiğiniz saymıyor fakat süre bittiğinde herhangi bir doğrulama kodu girmek yok
    -Sitede puan(yani warcoin) ve dolar sistemi var
    -1 warcoin 0.001$ 5000 warcoin 5$ vb.
    -Tıklamalarınız arttıkça aynı reklama warcoin yerine $ olarak tıklamada geliyor
    -1 reklamda warcoin veriyorsa ve tıkladıkdan sonra 7 dakika bekledikten sonra o reklama tekrar tıklayabiliyorsunuz eğer $ varsa bir 1 saate çıkıyor
    -Ücretli tıklamalar 1 saatte çıkıyor
    -Reklam izlemek zorundasınız
    -Sitede level sistemi var tıklamalarınız arttıkca levelinizde artıyor ve tabi kazancınızda
    Ör:1. levelde 1 tıka 0.005 warcoin veriyorsa levelin artınca bu sayıda artıyor
    -Leveliniz arttıkcada ödül olarak warcoin kazanıyorsunuz.
    -Günde en fazla tıklama yaparak o günün 1. bile olabiliyorsunuz veya en iyiler arasında yer alabiliyorsunuz.Günde 7000-10000 tıklama yapanlar var

Şimdi isterseniz üye olalım ve göz atalım

Refli Link; War Of Clicks: Revolution in Online Advertising

Refsiz Link;War Of Clicks: Revolution in Online Advertising

Üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra mailinize onay kodu ve link gelicek ister o kodu girin isterse linke tıklayın(onay kodu üye bilgilerini doldurup gönderdikten sonra aktivasyon kodu bölümü çıkıcak oraya girilecek)
    Şimdi üyeliğiniz onayladınız farz edip siteye giriş yapıyoruz

Giriş yaptıkdan sonra ana sayfamız olarak burası çıkıyor şimdi numaranladırdığım yerleri tek tek anlatayım

1.Reklamlara tıklayarak para kazanabiliyoruz zaten ilk ana sayfamızda çıkıyor reklamlar ok işareti ile gösterdiğim
    Altlarını çizdiklerim ise bekleme süreleri ve verilen warcoin(Neden 30 saniye ile 5 saniyeye aynı ücret veriliyor diyenler o linke tıkladıkdan sonra belli bir bekleme süresi çıkıcak tıkladıkdan sonra o süre bitince tekrar tıklıcaz yani site boşa beklemeyelim diye yapmış herhalde )

2.Burada ise diğer ptc siteleri gibi bir nevi kumar gibi yani şansınıza tıklayıp 1000 warcoin yada $ olarak kazanabiliyorsunuz fakat önermem yani normal reklamlara tıklayın hiç değilse ne kazanacağınız belli olur.

3.Burada sitenizi reklam verebiliyorsunuz belli tıklama var fakat belli süre vermede var sanki orayı tam anlayamadım

4.Burada referans toplamak için banner ve referans linkinizi alıp referans toplayabilirsiniz

5.Burada ise başarılarınıza bakabilir hangi ödüle ne kadar tıklama kalmış öğrenebilir ödülünüzü alabilir ve sitedeki en aktif üyelere bakabilirsiniz.

6.Burada kaç warcoin ve hesabınızda ne kadar olduğuna bakabilirsiniz $0.00 yazan yere tıklayarak para çekme işlemleri yapabilir yada 0.0750 yazan yere tıklayıp warcoinlerinizi para($) çevirebilirsiniz.

7.Burada kaçınçı levelde olduğunuz ve diğer levele geçmenize ne kadar kaldığını görebilirsiniz.

8.Burada sitenin sezon vaktinin ne zaman sona erdiğini görebilirsiniz

9.Burada ise sunucu saatini görebilirsiniz.

10.Burada kiraladığınız referanslarınızı görebilirsiniz

11.Burada doğrudan sizin davetinizle gelen referanslarınızı görebilirsiniz.

12.Buradan referans kiralayabilirsiniz.

13.Günlük görevlerinizin sayısı

14.Burada sezon başına yaptığınız tıklamaları görebilirsiniz.

15.Burada ise şu ana kadar yaptığınız tıklamaları görebilirsiniz.

Şimdi ise bir örnek tıklama yapalım

Ben ilk baştaki 5 saniyelik reklam tıkladım gördüğünüz gibi süre ilerliyor sayfada kalın yoksa süre ilerlemiyor.

Süre bittikten sonra warcoin hesabımıza geçiyor.ve hiç doğrulama kodu vb. girmeden bu sayfayı kapatıyoruz.

Kapattıkdan sonra o tıkladığımız reklam kısmında bir süre var gördüğünüz gibi o süre bitince ona tekrar tıklayabiliyorsunuz o bitene kadar diğerlerine tıklayabilirsiniz tabi onlardada böyle süre çıkıcaktır.

Ve böylece istediğiniz kadar tıklayabilceksiniz

Ödeme Sınırı ve Yaptığı Yerler
    Paypal,Payza,Egopay
    2$

Videolu Anlatım + Bot Kullanımı

scriptaccess" value="always">

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Not2: Arkadaşlar her konuda yardımcı olabilirim , soru sormaktan çekinmeyin lütfen .

BOT YUKARDAKİ LİNKTEN ÜYE OLUP YAZIYA ÜYE OLDUKLARI NİCK ve MAİL ADRESLERİNİ
    YORUM ATANLARA GÖNDERİLECEKTİR.

Kaynak Linki: WarOfClicks Bot -

Video linki düzeltildi. YouTube BBCODE simgesine tıkladıktan sonra gelen kodların arasına; video adresinin tümünü değil, sondaki v='den sonraki video kimliğini eklemeniz gerekli ve yeterlidir. üm linki eklerseniz hata verir.

Ya da Video adresinin sonundaki v='den sonraki video kimliğini buraya yazın, seçili haldeyken YouTube BBCODE simgesine tıklayın. Böyle de olur.

Paylaşım için teşekkürler bu arada.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)