HERE Maps'e Önemli Güncelleme

Nokia HERE Maps uygulaması yeni güncellemesi ile birlikte çok daha fazla alana hükmediyor, trafiği aksatacak en ufak detayı dahi sizlerle paylaşmayı vaat ediyor.Nokia'nın meşhur navigasyon uygulaması HERE Maps yeni bir güncelleme ile birlikte daha da güçlü hale geldi. Google Maps ile kapışan ve arayı açmaya iddialı olan uygulama bildiğiniz gibi 2014'ün sonlarından beridir de Google Play Store'da Android kullanıcıları için bekliyor.


Tamamen ücretsiz olan Nokia HERE Maps henüz gelen güncelleme ile ilginç özelliklere de merhaba diyor. Şimdilik Apple'ın mobil işletim sistemi iOS için hizmet vermeyen başarılı uygulama artık dünya genelinde çok daha fazla alana hükmediyor. Şimdiye kadar dahil olmayan çok sayıda mekan ve lokasyon artık HERE Maps'e dahil edilmiş.

Güncellemenin en ilginç detaylarından bir tanesi de Water Features'ın da genişletilmesi. Water Features sayesinde Windows Phone ve Android kullanıcıları trafik akışını aksatacak birikintiler, göller ve nehirler gibi sulak alanları da artık "daha detaylı" şekilde görebiliyor.


Neredeyse tüm haritaların elden geçirildiği söylenen Nokia HERE Maps uygulamasını buradan yükleyebilirsiniz.

Burçin AYGÜN - SDN