Apple'ın akıllı telefonunun yeni versiyonuna en az 7 ay var ancak bu cihazla ilgili söylentiler ve dedikodular bitmek bilmiyor. Hatta adının iPhone 6 olması beklenen akıllı telefonun konsept tasarımları bile gelmeye başladı. Yeni konsept tasarım video olarak Àlex Casabò'dan geldi.

Apple iPhone 6 için şimdiye kadar gelen bilgiler, cihazın daha büyük bir ekran boyutu ile geleceği yönünde oldu. Ayrıca cihazın, yeni A8 işlemci, ekranı desteklemek için daha büyük bir pil ve daha ince bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

Bunlar makul varsayımlar olsa da, dijital sanatçı Alex Casabò tarafından oluşturulan ve Ran Avni tarafından yapılan iPhone 6 konsept videosu ile bu özellikler yeniden gündemde. Konsept videoda göreceğiniz iPhone 6, bir yeni PowerVR GPU ile A8 yonga seti, 1930 mAh pil, yeni iOS özellikleri ve ince 5.5mm bir tasarım gibi özellikler içeriyor.

Aşağıda konsept tasarıma ait videoyu izleyebilir, sonraki sayfalarda görsellerini inceleyebilirsiniz.Kaynak: https://webinyo.com/iphone-6-boyle-ol...#ixzz2qUjkoobq


Kaynak