Samsung, 2013 yılı üst seviye akıllı telefonlarını Android 4.4 KitKat güncellemesiyle buluşturmaya başladı. Resmi güncelleme ilk olarak Galaxy Note 3 için Polonya?da başlarken, Galaxy S4 cephesinde ise LTE destekli model için Android 4.4 güncellemesi test aşamasında ortaya çıkarılmıştı.

Galaxy S4?ün ülkemizde satışa sunulan Exynos işlemcili I9500 versiyonu için resmi güncellemenin önümüzdeki ay başlaması bekleniyor. SamMobile bu noktada ilk ipuçlarını vermeye başladı. Sitenin Twitter adresinde yer alan bilgiye göre Samsung, Exynos işlemcili Galaxy S4 için Android 4.4 KitKat güncellemesinde test sürecini başlattı. Test sürecindeki yazılımın henüz kararlı yapıda olmadığı bilgisine de yer veriliyor. Şu an için günlük kullanımda yeterli görünmeyen yazılımın birkaç gün içerisinde önemli ölçüde iyileştirilmesi bekleniyor. Şunu da hatırlatmakta yarar var; I9500 için resmi güncelleme öncesinde final aşamasında yazılımların ortaya çıkması bekleniyor. Bu sayede kullanıcılar resmi dağıtım öncesi yazılımı test edebilecekler.

Güncellemeye ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.Kaynak: https://webinyo.com/exynos-islemli-ga...#ixzz2qfCQ1UGq


Kaynak