Performans, Kârlılık ve Büyüme


Kalite Puanı, bakmak başlıca şeylerden biri olmalıdır. Bu daha fazla tıklama almak reklamları göstermek için Google'ın en iyi çıkarınadır. Her hesap kampanyanın genel performansa dayalı bir kalite puanı kazanır. Kalite Puanı Reklam Sıralaması büyük bir parçasıdır. Bu kalite puanı anahtar kelime düzeyinde ayarlanır ve maç türünü etkileyen bir faktör değildir dikkat etmek önemlidir.


TO bir faktör kalite puanı dayanmaktadır olduğunu. Ekran ağda düşük bir TO Arama Ağı Kalite Puanını etkilemez. Arama Ağı'nda Reklam Sıralaması Kalite Puanı ile çarpılmasıyla benim Maksimum TBM belirlenir. Kalite Puanınızı artırmak için tek yolu hedeflediğiniz anahtar kelimelerle alakalı olduğundan emin olmak için açılış sayfasını düzenlemek için. Daha yüksek Kalite Puanı reklam daha fazla para anlamına gelebilir daha yüksek bir ortalama konumu kazanmak anlamına gelir. Kalite Puanı ve Reklam Sıralaması birisi reklamınızı tetikleyebilecek bir arama giren her zaman yeniden hesaplanır.


Kalite Puanını belirlemek için bir diğer faktör reklam araştırıcısı ne kadar ilgili olan alaka olduğunu. Size reklam araştırıcısı için yararlı kanıtlamak mı? Negatif anahtar kelimeler kullanarak genellikle Kalite Puanını arttı alaka artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca Google açılış sayfası hızında bakacağız. Açılış sayfası hızı önemli olduğunu olmayan bir google nedeni de vardır: pazarlama uzmanları uzun bir yükleme süresi daha yüksek bir sıçrama oranı anlamına katılıyorum. Sadece Google Adranks için kendinize zarar ama sinir bozucu, potansiyel müşteriler vardır. Kalite Puanını etkileyecek bir diğer faktör hesabı tarihidir. Google'ın en iyi uygulamaları kullanarak bir üne kadar inşa Kalite Puanını artırılması faydaları olduğu söyleniyor.