MM hesaplarının bir hiyerarşi gibidir. AdWords hesaplarını çalışabilir bir "şemsiye" hesabı olarak adlandırılır. MM hesapları müşterileriniz için farklı hedefleri bakmak için basit bir yol sağlar. Sen güzel bir gösterge tablosundan tüm müşterilerine bakabilirsiniz. Bir MM ile birden fazla kez giriş gerekmez. Tek bir oturum açma ile hesaptan hesaba atlayabilirsiniz. Ayrı işletmelerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Yönetici Access Read Only Access farklı erişim düzeyleri vardır. Yönetici Erişimi en kontrolünü olurdu. Oradan çağlayanlar.


Yönetici Tanımlı Harcama MM panelin altında bütçeleri yönetmek için bir kişi sağlar. Bu kolay birden fazla hesabı yönetmek için yapar. Bu ayarlama bir gerçek kişi ile çalışmak gerektirir !!! Yönetici Tanımlı Harcama durum bir ajans olması gerekir. Ajans müşteri öder değil çünkü. Önce bir Yönetici Tanımlı Sipariş kurmak gerekir. Sadece bir itemised aylık fatura Yönetici Tanımlı Sipariş (yuk faturaları) vardır denir.


MM hesapları seviyelerinde düzenlenmektedir. Bu bir alt düzey MM başka bir alt düzey MM'yi tutmak olması mümkündür. Eğer hesaplarınızı istediğiniz kadar karmaşık ya da basit seçim olsun. Diğer hesapları görmek için birinin yeteneğini sınırlamak istiyorsanız, yani diğer işletmelerin ... sonra yeni bir MM hesabı oluşturun ve ana bir bağlamak gerekir. Sen yeni MCC içine hesapları taşıyabilirsiniz. Bu sahibi yeni MM hesabına değişiklik yapma sağlayacaktır.