Koreli üretici Samsung, SM-S780L kod adı ile yeni bir Android akıllı telefon başlatmaya hazırlanıyor. 720p akıllı telefonlar birçok kez amiral gemisi olarak karşımıza çıktı ve üreticilerini gururlandırdı. Ancak artık bu cihazlar orta seviye olarak konumlandırılmaya başlandı. Ama bu o kadar da kötü değil. Çünkü, yine de güzel bir kullanıcı deneyimi sunuyorlar ve maliyetleri düşük.

Peki SML-S780L kod adlı modeli ile Samsung?un aklında ne var? Şirket muhtemelen iyi bir fiyata iyi özellikler sunan bir akıllı telefon hazırlığında. Samsung Electronics?e ait ?SM-S780L? model numaralı telefon, 20 Ocak 2014 de LTE / W-CDMA / GSM terminali ile Wi-Fi sertifikasından geçti. Kablosuz LAN iletişimi, IEEE 802.11 a / ??b / g / n / ac onaylanmıştır. Androidli olacak olan akıllı telefon bilinmeyen boyutta bir 720 x 1280 piksel ekrana sahip.

Samsung önümüzdeki ay düzenlenecek olan MWC 2014?ten önce Galaxy S5 VE Galaxy Note 3 Neo ile birlikte SM-S780L kod adlı akıllı telefonunu duyurabilir.Kaynak: https://webinyo.com/samsungun-gizemli...#ixzz2rMCY2jks


Kaynak