Nokia?nın bir Android akıllı telefon çıkaracağı artık hepiniz tarafından biliniyor. Şimdiye kadar Nokia Normandy kod adlı Android telefonun görüntüleri ve ayrıntılı özellikleri birçok kez sızdırıldı. Biz Nokia Normandy hakkında hemen hemen bilmemiz gereken çok şeyi biliyoruz. Son sızdırılan bilgisi ise ismi oldu. Resmi herhangi bir bilgi olmasa bile Nokia Normandy?nin, Nokia X adını alacağı söyleniyor.

Son sızıntılar Nokia?nın Android akıllı telefonuna dair birçok ipucu verdi. Bu ipuçlarını birleştiren TechRadar sitesi bu bilgilerle bir konsept video hazırladı. Konsept çalışmadaki telefon gerçekten güzel görünüyor.

Nokia zaten 24 Şubat?ta düzenlenecek olan MWC etkinliği için basın toplantısı belirledi. Son söylentilere göre bu etkinlikte şirketin Lumia 1520, Lumia 1525 ve yeni amiral gemisi Lumia 1820 gibi üç Lumia akıllı telefon duyuracak. Bunların yanısıra Androidli Normandy modeli de resmi olarak bu basın toplantısında tanıtılabilir.

Aşağıdaki Linkten Nokia Normandy için hazırlanmış konsept videoyu izleyebilirsiniz.Kaynak: https://webinyo.com/androidli-nokia-t...#ixzz2rMDwR8lW


Kaynak