Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Bilgi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Mükemmel bir yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren bir yer arıyorsanız eğer, o yerin adı kesinlikle BİLGİ YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI olacaktır.Yılların birikimiyle sizin için size en uygun çözümü BİLGİ YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI sağlayacaktır.

Bilgi Yurtdışı Eğitim , kurulduğu günden bu yana öğrenci memnuyetini kusursuz şekilde sağlamayı başarabilen nadir kurumlardandır. Bilgi Üniversitesi mezunlarının ortak girişimi ile hayat bulmuş danışmanlık şirketi aynı zamanda Türkiye’de ki bir çok Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasının da servis sağlayıcılığını yapmaktadır. Şirketimizin en önemli ayrıcalığı Almanya’da eğitim görmüş ve öğrencilerin geçeceği tüm aşamalardan birebir geçmiş danışmanları bünyesinde barındırmasıdır. Böylece hiç yurtdışına dahi gitmemiş danışmanların asla cevaplayamayacağı soruları , tecrübeyle sabit olarak kolaylıkla açığa kavuşturabilmektedirler.

Almanya ve Polonya ağırlıklı olarak çalışan şirketimiz bu ülkeler haricinde de bir çok ülkeye öğrenci göndermiştir. Öğrencilerimizin yaşaması muhtemel sorunları önceden tespit edip, onların bu sorunlara takılmadan vizelerini almalarını ve istedikleri ülkede, istedikleri programda eğitim almalarını sağlamaktayız.

İstanbul-Kadıköy ve İzmir-Alsancak ofislerinde hizmet verdikten sonra çalışma sistemini günümüz teknolojisine uygun bir yöntemle ONLINE HİZMET olarak değiştirmiştir. Yüksek ofis maliyetlerini ortadan kaldırarak öğrencilere çok daha ucuza hizmet vermektedir. Sözleşme ile güvence altına alınan hizmetler hem aileler ve öğrenciler için çok daha uygun olmuş hem de daha pratik bir hal almıştır. Böylece Türkiye’nin her yerinden bir çok öğrenci çok daha uygun fiyatlarla kaliteli bir danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Ayrıca İstanbul ve çevresinde ikamet eden öğrencilerimizin dilediği zaman ziyaret edebileceği Mecidiyeköy ofisi de öğrencilerimiz hizmetindedir.

Bilgi Yurtdışı Eğitim

Almanya Üniversiteleri,Polonya Üniversiteleri,Almanyada lisans,Almanyada yüksek lisans,polonyada üniversite eğitimi,yurtdışı eğitim danışmanlığı istanbul,en iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı,yurtdisi egitim danismanligi,egitim danismanligi,yurtdisi universiteleri

Projeleriniz bölümü site tanıtım yeri değildir. Linkiniz silindi. Tekrarı halinde önceki uyarılarımıza istinaden süresiz yaptırım uygulamak zorunda kalacağız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)