Günümüzde gelişen teknoloji ve ülkemizin Avrupa ülkeleri standartlarına daha fazla yakınlaşması nedeniyle İngilizce öğrenmeye olan gereklilik de aynı oranda artış göstermiştir. Hatta birçok iş sektöründe İngilizce konuşabilen, tercüme eden ya da yazışabilen personel alımları yapılmaktadır. Eğitim ve iş hayatına giren İngilizce dili ile birlikte İngilizce kursuna olan ihtiyaç da arttı.
İngilizce dil kursları arsında hem hizmet kalitesi hem de öğrenci odaklı dil anlatımıyla SDM İngilizce kursu bu noktada en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. SDM, 1994 yılında hizmete başladı ve 2015 yılına değin en kaliteli hizmeti vermeye devam ederken yıllardır bozmadığı çizgisini aynı şekilde korumaya devam etmektedir.

SDM İngilizce kursu bünyesinde bireysel eğitim, kurumsal eğitim, çocuklar için eğitim sağlayarak farklı programlar dahilinde İngilizce öğretmektedir. Aynı zamanda da sunduğu İngilizce özel ders fırsatı sayesinde birebir eğitim de öncü lider haline geldi. https://www.sdm.com.tr sitemize bekleriz...