OnePlus One İçin Android 5.0 Geldi!

Bir süre önce Cyanogen ile bağlarını koparan OnePlus, Android 5.0 ile birlikte kendi özel ROM'unu duyurdu. İşte OnePlus One, Android 5.0 güncellemesi hakkında detaylar.OnePlus uzun süredir kendi özel ROM'unu geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Hatırlayacağınız üzere OnePlus, bir süre önce Cyanogen ekibi ile bağlarını koparmış ve kendi özel Android 5.0 Lollipop ROM'u için harakete geçmişti.
Arka planda uzun süredir devam eden çalışmalar sonucunda nihayet OnePlus One Android 5.0 Lollipop Alpha ROM güncellemesi dağıtılmaya başlandı.
Aşağıdaki videoda Android 5.0 Lollipop Alpha ROM'unun nasıl çalıştığını görebilirsiniz.


Youtube kanalımızı takip edin:

Ancak yayınlanan güncelleme, OTA ile değil, CyanogenMod yükler gibi flaşlanarak, an itibari ile aşağıdaki bağlantıdan indirilerek kolayca yüklenebiliyor.

OnePlus One Android 5.0 Lollipop Alpha ROM indirmek için tıklayın.

Ancak belirtilenlere göre Android 5.0 Lollipop Alpha ROM'unda çok sayıda hata olabilir. Bu nedenle kararlı ve hatasız güncelleme bekleyen kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerekecek.

Ayrıca ek olarak güncellemeyi yüklemeden önce, Alpha ROM hakkında verilen tüm açıklamaları dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Zira yükleme sonrası herhangi bir problem yaşamamak için bunun gibi detaylara dikkat etmeniz şart.


Caner Sönmez - SDN - ShiftDelete.Net