Arkadaşım Hoşgeldin 36. bölümde Bülent Ersoy 'Kraliçe' oldu

Arkadaşım Hoşgeldin son bölümüyle yılbaşı akşamı ekrana geldi. Bülent Ersoy'un konuk olduğu, Arkadaşım Hoşgeldin 36. bölümüyle 2014'e görkemli bir veda, 2015'e eğlenceli bir hoşgeldin dedi. Beğenilen komedi programı yine izleyenleri kahkahaya boğdu.Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın doğaçlama skeçleriyle izleyenlere eğlenceli bir akşam yaşatacak Arkadaşım Hoşgeldin son bölümüyle ekrana geldi. Her bölümünde ünlü bir ismi konuk eden eğlenceli programın bu bölümündeki konuğu Bülent Ersoy ve Rafet El Roman! İki güçlü sesin dahil olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 36. bölümde Arkadaşım birbirinden komik tiplemeleriyle izleyenleri kahkaha krizlerine soktu. 31 Aralık akşamı Kanal D'de ekrana gelen Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm yeni yıla neşeli bir başlangıç yapılmasını sağladı.


Yeni yıla görkemli bir programla girmek isteyen Arkadaşım Hoşgeldin ekibi kahkahanın bir numaralı adresi oldu. Arkadaşım Hoşgeldin 36. bölümüyle yılın en eğlenceli skeçlerini sahneediler. Programın ilk bölümünde "Şövalye" Rafet El Roman sahneye çıktı ve Arkadaşım'a eşlik etti. Rafet El Roman kendisine emanet edilen bir çocuğu Arkadaşım'a bıraktı. Ardından eğlenceli anlar yaşandı.


Türkiye'nin Diva'sı Bülent Ersoy'da Arkadaşım Hoşgeldin son bölüme konuk oldu ve hem sesiyle, hem şakalarıyla izleyenleri coşturdu. Bülent Ersoy "Kraliçe" olarak sahneye çıktı ve replikleri bu kez Diva verdi. Arkadaşım Hoşgeldin 36. bölümde eğlence bu kadarla sınırlı kalmadı, yılbaşınba girilen ilk dakikalarda sahnede dans gösterileri sergilendi. Yılbaşının olmazsa olmazı oryantal gösterisinde, Oryantal Didem sahne şovuyla nefesleri kesti. Ayrıca Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Özer Atik kendilerini salsa yaparken buldular ve yılın ilk kahkahasını attırdılar. Ancak Arkadaşım Hoşgeldin son bölümde gecenin finalinde bir sürpriz daha yaşandı ve sahneye çok konuşulacak bir ses çıktı ve performansıyla hayran bıraktı.

Mynet: https://www.mynet.com/magazin/detay/...ice-oldu/48421