Merhaba,

Bir çok sitenin ve müşterimizin editörlük ve yazı işlerini yapmaktayız. Eğer sizinde makale ihtiyacınız veya siteniz için bir editöre ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizin belirtmiş olacağınız başlıklar veya kategoriler doğrultusunda içerikler hazırlanarak tarafınıza en kısa süre içerisinde iletilebilir.

Makale hizmetlerimiz ise ortalama 200-300 kelime 2-3 TL üzerinden ücretlendirilmektedir.

Özel makale siparişlerinizi bize ileterek hızlı bir şekilde makale ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Editörlük Paketlerimize Göz Attınız Mı ?

• Yeni bir sitem var ! diyorsanız , sitenizi adeta bir bebek gibi büyütebilir, ergen siteleriniz ile sıralamaya oynayabilir, yetişkin siteleriniz ile Google'ı tavlayabiliriz !

• Sitelerinize önem veriyorsanız ve gerçekten kaliteli, profesyonel ve en önemlisi %100 SEO kokan ve hit delisi içerikler arıyorsanız editörlük paketlerimiz tam size göre !

• Sitenizin bir editör tarafından düzenli bir şekilde yönetilmesini talep ediyorsanız memnuniyetle size yardımcı olabiliriz. Aylık editörlük paketlerimize göz atabilir veya size özel bir paket hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

• İçeriklerinizin sitenize girildiğinde anlık olarak tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Hazır Makale Paketlerimize Göz Attınız Mı ?

İletişim :

Tel : 0553-394-93-36
Skype / Mail : [email protected]
R10 : pm

Ödeme seçenekleri : İşbank

Bazı referanslarımız :

Alıntı systurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teknomag devamlı çalıştığımız sıkıntısız, dürüst, işinde gerçekten iyi, temiz iş çıkartan arkadaşımızdır.Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşatmamıştır kendisi.Düzgün ve güvenilir çalışma arkadaşı arayanlar işinde temiz iş isteyenler bence çalışmalısınız

Alıntı systurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teknomag ile 2aydır çalışıyoruz sıkıntımız yok işini kaliteli yapan temiz editörlerden.3. ayımıza da bugün başladık kaliteli dürüst güvenilir editör arayanlar gönül rahatlığıyla çalışabilir

Alıntı HostAnadolu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Devamlı çalıştığım , sevdiğim, dürüst, çalışkan bir kardeşim
Emanet edin işinizi ve sonra ASLA aklınızda kalmasın. Daimi çalışılacak nadir kişilerden biri...
Şiddetle tavsiye ediyorum.

Alıntı xyzh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
site güncellemesi için ilk anlaşma kapsamında sorun yaşamadım çalışılabilenecek telefonuna bakan bir kişi....

Alıntı buryal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teknomag ile anlaştık. Kendisi kısa sürede güven verdi. Bende web sitemi ona emanet ettim. Umarım hayırlı bir iş olur.

Alıntı ak100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle arkadaşımıza teşekkür ederim şimdi bana ulaştırdı 4 adet makale siparişimi oldukça temiz ve harika makaleler fazla detay vermediğim halde oldukça iyi beklentimin üzerinde bir gazetecilik öğrencisi olan beni bile memnun edebiliyorsa gözünüz kapalı arkadaşla çalışabilirsiniz farklı bir proje için açtığım siteme bos kalmasın vaktimde olmadığı için sipariş verdim sonuç harika bendeniz gazetecilik öğrencisi olarak arkadaşla devamlı çalışaıcağımızı söyliyebilirim ellerine sağlık ...
Alıntı GoogleMonster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Enes bey ile editörlük için anlaşıldı, dürüst ve açık sözlü bir insan. İşini iyi yapacağına inanıyorum hayırlısı ile yarın başlayacağız.

Alıntı mangist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 aylık editörlük işi için anlaşılmıştır. İgili, çözüm üreten bir arkadaş.

Alıntı Bityavrusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sipariş verdiğim makaleleri teslim aldım, kalitelerini anlamak için ilk cümleyi okumam yeterli oldu. Tekrar uzun bir makale siparişi verdim. Uzun zaman birlikte çalışacağımız kesin

Alıntı Rumpelstiltskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 aydır devamlı çalışırıyoruz arkadaşla. işini aksatmadan ve özenle yapıyor. daha önce bronz ve gold paket satın aldım. bu ay da bronz paket almayı düşünüyorum. sitelerinizi güvenle emanet edebilirsiniz, gözünüz arkada kalmaz

Alıntı MaviOkyanuSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamun Aleyküm

enes kardeşim ile sürekli olarak çalışmak üzere anlaştık.

hakkımızda hayırlısı olsun. Değerli bir Arkadaşımız

Selametle..

Alıntı YavuzSelim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
29 Eylül'de sipariş verdim ve o gün bugün her şey yolunda istediğim gibi gidiyor. İşleri iyi yapan bir ekip olduğunu söylemeden edemeyeceğim, yiğidi öldür hakkını ver

Alıntı Hmdnl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hizmetten Memnunum Çok ilgili ve bilgi verici bir ekip her an herşeyden haberdar ediyorlar.
Uzun Süre Çalışacağız bu Gidişle 3-5 Site daha açtıracaklar bana..
Hayırlı İşler Dilerim..

Alıntı MaviOkyanuSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teknomag kardeşim ile 1 aylık anlaştık. bu 2. çalışmamız. işini doğru yapan dürüst bir arkadaşımız. ilgisine teşekkürler

Alıntı eywahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok atraksiyonlu olarak çalışmamız devam ediyor. Arkadaş siteyi resmen benimsedi

arkadaşla 1 haftaya yakın bir süredir çalışıyoruz. işini aksatmadan ve özenle yapıyor. ilerisi içinde arkadaşla çalışma planlarım var. kendisine teşekkür ediyorum özeninden dolayı.

Alıntı Deryasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet memnunum çalışmanızdan, özellikle birçok kişi ile çalışıp, herbir müşterinizin özel isteklerine göre çalışma yapabilmeniz gayet hoş. Açıkçası çalışma sayısını arttırmayı düşünüyorum.

Alıntı pisces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuyu okuyan arkadaşlara hem bilgi verme hem de referans olması açısından yazmak istedim. Bir süredir, pek çok sitem için çalışıyoruz, çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Siteleri kendi sitesiymiş gibi yönetmekte ve aklınızdakini hayata geçirmekte usta. Sadece iş olsun diye değil gerçekten işinize yarayacak işler yapılıyor. Böyle kaliteli insanlarla çalışmaktan dolayı çok mutluyum, inşallah daha uzun süreler çalışırız..
Deneme amaçlı bronz paketle başlamıştım arkadaşla alışverişe. Verdiği hizmetten ve makalelerin kalitesinden oldukça memnun kaldım. Bu ay içinse Gold Paket satın aldım. Siteme bakmıyorum bile artık. Arkadaş kendi sitesiymiş gibi işini aksatmadan yapıyor. Çalışmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

Alıntı xenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Moda sitelerim ile yaklaşık 4-5 aydır yakından ilgileniyor, oldukça tecrübeliler ve işlerini biliyorlar. Sitelerimde ciddi derece yükseliş mevcut ve doğal olarak bu hit ve kazanca yansıyor.

Uzun süreli yeni bir anlaşma yapılmıştır. Kaliteli hizmet arayorsanız çalışmanızı tavsiye ederim.

Alıntı bipixel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşla çalışıyoruz harika işler çıkartıyor . Hem konuları güncel hemde yazılara ilgi gösteriyor .
Silver paket 1 site için anlaşıldı. Esnek ve anlayışlı davranmaları güzel. Umarım devamında daha geniş paketler ve projeler için anlaşabileceğimiz bir şekilde memnuniyetle sonuçlanır.

Alıntı BesiktASK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlgi alaka süper. 125 özgün yazı için anlaşma sağlandı.

Alıntı myload Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş ile anlaşma sağlanmış çalışmaya başlanmıştır.İlgili ve özenli iş yapmakta

Alıntı alperen3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşla site düzenlemesi için anlaşıldı. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.
bir aydır kendisiyle çalışıyoruz işini özenle yapıyor ve sürekli bilgilendiriyor. pakedimi 1 ay daha uzattım. inş. daha da uzun çalışırız

Alıntı YavuzSelim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Editörlük hizmeti aldım, kısmet olursa devam edeceğim. İyi çalışmalar..

Alıntı velican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşla ilk işimiz 20 site için iş başlatıldı herşey tıkırında herkeze tavsiye ederim arkdaşı sürekli online ve işini en iyi şekilde yapıyor eline sağlık.

Alıntı by_karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Platin paket alındı, oldukça kaliteli iş çıkartıyor, herkese tavsiye ederim.
Alıntı BesiktASK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
100 makale siparişi vermiştim, teslim alındı. Yazılar gayet iyi, tavsiye ederim.
Alıntı webmanager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Makaleler alınmış ödeme yapılmıştır, tavsiye ederim.
Alıntı seoizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mükemmel hizmet , profosyonel yaklaşım çözüm odaklı müşeri ilişkileri yönetimi ... etkilenmedim desem yalan olur bundan sonra beraberiz

Alıntı by_karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
50 adet makale alınmıştır, oldukça kaliteli bir iş ortaya çıkmış, çok teşekkürler !

Alıntı RoxiRox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Silver paket alınmıştır.
Kendi çok anlayışlı biri ve işini severek yapan bir arkadaş.

Teşekkürler herşey için.

Alıntı hrngndz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
platin paket siparişi verilmiştir. makaleleri gördükten sonra kalitesi hakkındada yorum yapacağım çok ilgilendi sağolsun enes bey

Alıntı makalegezegeni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sitem için 3-4 gündür editörlük hizmeti alıyorum gerçekten yazı kaliteleri çok iyi.
Hizmet süremiz tamamlandı 2. kez anlaşmaya vardık ve çalışmaya devam ediyoruz.
Alıntı Jiwtoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zamandır kendisi ile çalışıyoruz, oldukça memnunum, ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim.
Alıntı PBacklink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
verdiğim makaleleri teslim aldım kaliteli çalışma olmuş. teşekkürler
Alıntı BoRN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zamandır kendisi ile çalışıyoruz, oldukça memnunum. Bu ay için tekrar paketlerimi yeniledim.
Alıntı fuzinnes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Toplu makale siparişim bugün teslim edildi. Yazılar istediğim gibi olmuş gerçekten de teşekkür ederim buradan arkadaşa. Yeni bir toplu sipariş daha geçildi.

Tavsiye ederim kesinlikle arkadaşı.
Alıntı chelebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paket 1 çalışmaları devam ediyor makaleleri beğendim bir sonraki devam ettirmeyi düşünüyorum ...
Bir siparişim daha teslim edildi, yine çok iyi bir dil kullanılmış. Emeğinize sağlık
Alıntı NetAlp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3. aydada arkadaşla çalışmaya devam ediyoruz.

Teşekkür ederim ilgisi ve özeni için.
Arkadaş ile makale hizmeti için anlaştık, konuşma uslübu bile işinin er'i olduğunu simgeliyor.
Amatör makalelerden sıkılmışken arkadaş ile çalışmak büyük bir lüks olucak anlaşılan

Alıntı SeliM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Makale alınmıştı şimdi tekrar sipariş verildi. Arkadaş işini iyi yapıyor.
Teşekkürler.
Alıntı mylove2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
makaleler teslim alındı, gayet güzel yazılmış. Tekrar teşekkür ederim

Sorunsuz ve iletişim yönünden çok iyi hizmet verdiğiniz için teşekkürler... Sizinle çalışmak güzeldi...

Alıntı NetAlp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son bir aydır arkadaşla bir sitem için çalışıyoruz.
Bir ay daha uzattık paketimizi.
Oldukça ilgili bir arkadaş.
Alıntı BuySell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
silver paket siparişi verildi, gayet ilgili bir arkadaş şimdiden herşey için teşekkürler
Alıntı bipixel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 adet bronze paket satın alınmıştı. Bu gün tamamlandı. aksatmadan ekledi ++

Bilgi amaçlı yazıyorum. 2. ayımızda da çalışmaya devam ediyoruz. gayet memnunuz. merak edenler olabilir, çok ilgililer ekip olarak