Bildiğiniz gibi Samsung, Galaxy S2?ye Android 4.4 KitKat güncellemesi yapmıyor. CyanegenMod Galaxy S2 için özel olarak hazırladığı Android?in son sürümü Android 4.4.2 KitKat yazılımını indirmeye sundu. Sizlere Android 4.4.2 KitKat?ı nasıl yükleyeceğinizi AndroidPIT sitesine göre anlatmaya çalışacağım. Aşağıda yükleme için yapmanız gereken talimatlara geçmeden önce, yaşanacak sıkıntılardan kendinizin sorumlu olduğunu ve herhangi bir sorunda cihazınızın garanti kapsamı dışında olduğunu hatırlatalım.

İlk olarak cihazınızın şarjının dolu olmasına dikkat edin, en az yüzde 50 pil dolu olması gerekiyor. Daha sonra cihazınızın modelinden emin olmanız gerekiyor. Bu güncelleme GT-I9100 model numaralı Galaxy S2 akıllı telefonlar için uygundur.

Tüm verilerinizi yedekleyin. Cihazınızda kaybetmek istemediğiniz resim, müzik, dosya ve uygulama gibi verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın rootlu olması gerekiyor. Nasıl root edeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.Daha Fazlası için Kaynak:


Kaynak