Samsung cihazlarda bulunan acil mod uygulaması, potansiyel olarak hayatınızı kurtarabilir! Her gün her birimiz ırk, cinsiyet, yaş ya da yer fark etmeden talihsiz kazalarla tehlike altında olabiliriz. Böyle durumlarda dünya genelinde oldukça yaygınlaşan ve hemen hemen herkeste bulunan akıllı telefonlarda kullanılan bazı uygulamalar acil durumlarda hayat bile kurtarabiliyor.

Bu alanda örnek verecek olursak Samsung, cihazlarında sunduğu Acil Modu ile üst kademe portföyünün en kullanışlı uygulamalarından birini sunuyor. Samsung Galaxy S5?in yanı sıra Galaxy Note 4 ve Note Edge?da da bu uygulama mevcut.

Acil Modu işlevselliği ile acil durumlarda telefonunuz güvenilir bir kişi ile irtibata geçiyor. [NEGATIVE SQUARED LATIN CAPITAL LETTER B]Acil Modu (Emergency Mode) [/B]Ultra Güç Tasarrufu özelliğinde olduğu gibi telefon, internet ve bazı diğer uygulamalara erişim sağlar. Acil durumda bulunduğunuz konumu arkadaşınıza mesaj olarak gönderir ve ayrıca kolayca el feneri içinde bulunan yüksek sesli alarmı etkinleştirebilir.

https://teknolojimedya.net/ipuclari/samsu...-uygulama/

Kaynak: Samsungdan Hayat Kurtaran Uygulama