İş hayatında hızlı bir şekilde büyümeyi amaçlıyor ve ofis içi işleriniz için size destek olacak özel bir yazılım arıyorsanız fins.com.tr adresiniz ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz ülkemizin en büyük markaları ile çalışarak kendisini kalite anlamında kanıtlarken aynı zamanda sunduğu zengin referansları ile Faks server hizmetlerimizi değerlendirirken aklınıza gelebilecek tüm soruları da önceden cevaplamaktadır.
Firmamız tarafından özel olarak yazılımı gerçekleştiren program yardımı ile size gelen ve sizin tarafınızdan gönderilen faksları kayıt altına alarak bu evrakları daha kolay şekilde takip etmenizi sağlayacaktır. Faks yazılımı özellikle de yoğun faks trafiği nedeni ile sık sık aksamalar yaşayan firmalara hitap etmektedir. Böylelikle sorunsuz bir şekilde firmanızın hizmetlerini sürdürmesine imkân sağlarken aynı zamanda satış sonrası da hizmetlerini sürdürerek her zaman müşterileri ile irtibatını sürdürmektedir.

Sitemizi ziyaret ederek satışını gerçekleştirdiğimiz Fax programı ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, internet sitemiz üzerinden bize ulaşabileceğiniz gibi yurt geneline yayılan bayi ağımızı inceleyerek dilerseniz bayilerimizin iletişim bilgilerini de edinebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden bayimiz olarak bu kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırmak için bayilik başvuru formumuzu doldurarak bayimiz olma hakkını kazanabilirsiniz. Türkçe faks programımız sayesinde tüm yazılımı çok daha kolay bir şekilde kullanabilir, iletişim bilgilerimiz üzerinden mesai saatleri üzerinden bize ulaşarak her zaman ihtiyaç duyduğunuz teknik destek hizmetlerini alabilirsiniz.