2015 Atatürk Takvimi

Odak Teknoloji'nin hazırladığı 2015 takvimiyle, Kurtuluş mücadelesinin lideri, Anadolu topraklarının yeniden doğuşunun mimarı Mustafa Kemal Atatürk'ün pek çoğu gün yüzüne çıkmamış fotoğraflarını sizlerle buluşturuyor.

Atatürk'ün fotoğraflarıyla hazırlanmış, kronolojik bilgi içeren bir kaynak özelliği de taşıyan "Atatürk Takvimi" 15 temel bölümden oluşuyor.

Takvimde, Mustafa Kemal'in birbirinden özel 365 fotoğrafının yanı sıra fotoğraf hakkında kısa bilgi ve Mustafa Kemal'in sözleri yer alıyor. Bununla birlikte, hepimizin gün içinde ihtiyaç duyduğu, tatiller ve önemli günler, aylık takvim, yıllık hafta bilgisi, namaz vakitleri, hicri takvim ve 2016 yılı takvimi gibi bölümlerin yanı sıra, şirketinizin özel reklamı için ayrılan bir bölümde bulunuyor.

Atatürk severler, istedikleri zaman bu eşsiz takvime, https://www.hergunataturk.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirler!

Farklı konseptlerde takvim çalışmaları hazırlayan Odak Teknoloji, Sağlıklı Beslenme, Gün Gün İstanbul ve Bugün Nereye Gitsem takvimlerini 2016 yılı için satışa sunulmak üzere hazırlamakta ve 2015 yılı "Atatürk Takvimi"ni sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktadır.

Site: https://www.hergunataturk.com/

hergunataturk.com