İnternet ortamında oynanan oyunların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu oyunların her biri farklı formatlarda tasarlanmaktadır ve bu oyunların hileleri de birbirlerinden farklıdır.

Oyunlarda karakterlerinin gücünü daha da artırmak isteyen kişiler özellikle uzun soluklu oyunları oynarken bazı hilelerden yararlanmaktadır. Bu hilelerin pek çoğu oyunu daha heyecanlı hale getirmektedir.

Metin2 dünyada milyonlarca kişinin oynadığı oyunlardan biridir. Söz konusu oyun bir savaş ve strateji oyunudur. Zafer2.com oyununda 4 tip savaşçı ile oyunu sürdürmeniz söz konusudur. Savaşçılar, Ninjalar, Suralar ve Şamanlar arasındaki mücadelenin konu edildiği oyun pek çok oyuncunun birlikte oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Metin2 pvp serverlar aracılığı ile rahatlıkla kurabileceğiniz oyunda en güçlü olan karakterlerin savaşçılar olduğu bilinmektedir. Söz konusu karakterler kendilerini zırhlarla korumaktadır. Bunun yanında Ninjalar da son derece hızlı olan savaşçılardır. Ninjaların genel görevi suikast düzenlemektir. Şamanlar ise mistik güçleri olan ve büyü yetenekleri olan savaşçılardır. Uzaktan zarar verme yetenekleri olan Şamanların yaptığı büyüleri Suralar bozmakla görevlidir.

zafer 2 hileleri söz konusu oyunda ön plana geçmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında pek çok efsun sayesinde oyunda ön plana çıkmanız mümkün olacaktır. Sersemletme efsunu da son derece önemlidir. Bu efsun sayesinde uzaktan dövüşlerde son derece başarılı olmanız söz konusu olacaktır. Söz konusu oyun son derece profesyonel şekilde tasarlanmış bir oyundur. Rahiplerinize karşı üstünlük kurmak için Metin 2 hileleri arasında bulunan ticaret hilesini kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz ticaret hilesi dosyalarını oyun dosyalarının içine kopyalamanız sayesinde hileyi kullanabilmeniz mümkündür. Bu hile sayesinde başka bir savaşçıya ait itemleri çalabilmeniz ve kendi savaşçınıza yüklemeniz mümkün hale gelecektir.

zafer2 hilelerinden biri olan zafer2 7X hilesi de çok fazla kullanılan hilelerden biridir. Savaştığınızda 7 farklı vuruşu üst üste vurmanızı sağlayacak olan bu hile oyunda rakiplerinize karşı başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu hile sayesinde sizden daha yüksek levelde olan bir oyuncunun savaşçınızı daha rahat kesebilme imkanı elde edeceksiniz. Bunun yanında yüksek levelli olan slotlarda daha güçlü olmanız kolaylaşacaktır. Yang hilesi de çok kullanılan bir hiledir.

Metin2 pvp yang hileleri ile çantanızda bulunan paranın miktarını ayarlayabilmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde pek çok kişiyi aldatabilirsiniz. Sürekli güncellenen bu hileyi güvenilir adreslerden elde etmeniz gerekecektir. Bu hilelerin para ile satıldığı siteler de bulunmaktadır. Yangların miktarına göre ödeyeceğiniz para miktarı da değişecektir.

Strateji ve savaş oyunları arasında son derece popüler olan oyunlardan biri de League of Legends adlı oyundur. Söz konusu oyun Riot Games tarafından geliştirilen bir oyundur. 27 Ekim 2009’da piyasaya çıkan oyunun tasarımcısı Defense of the Ancients (DotA) haritası Steve Feek tarafından tasarlanmıştır. Söz konusu oyunda iki grubun birbirleri ile mücadelesi söz konusudur. Uzun süre oyunda herhangi bir hile yokken günümüzde yeni bir hile hem Türk sunucularda hem de yabancı sunucularda kullanılmaya başlanmıştır. Söz konusu hile ile otomatik son vuruş yapabildiğiniz gibi minimap’in tamamen açılmasını da sağlayabileceksiniz. Pek çok illegal özellik söz konusu hile aracılığı ile kullanılabilmektedir.

Bu hile şimdiden pek çok forumda yorumlar almıştır. Bunun yanında pek çok oyuncu da bu hileyi kullanmaya başlamıştır. Riot Games’in bu konuda çözümler üretmesi beklenmektedir. Bunun yanında Facebook hileleri de çok fazla kullanılan ve pek çok oyun için geliştirilen hilelerdendir. Bu hileler sayesinde oyunda level atlamak son derece kolaylaşmaktadır. Bu nedenle de güvenli sitelerden hileler indirilmektedir.Konumuz Metin2 ile alakadır. lakın artık bizim için metin2 alemi bitti zafer2 ile yolumuza devam ediyoruz zafer2.com editsiz pvp serverler içerisinde en kaliyeli sunuclardan birtanesidir yüksek oyuncu kapasitesi ile metin2 den bıkmış kişileri zafer 2 de ağırlayan en büyük metin2 pvp serverler den birtanesidir