Bilgimiz gibi ürün satışında ve müşterilere ulaşmakta dijital reklam mecrasının önemi gün geçtikçe artmakta. Diğer reklam mecralarına kıyasla daha düşük maliyetli ve ölçülebilir olması bakımından reklamverenler offline reklam bütçelerini dijital mecralara kaydırmaktalar. Ayrıca dijital reklamlarda gereksiz gösterimlerden kaçınarak sadece hedef kitleye çok daha niş reklamlar yapmak mümkün. Dijital reklamların içerisinde de Google Adwords Reklamları daha düşük maliyetleri, daha hedefli reklamlar ve sadece gerçekten sizinle ilgilenen kullanıcılar için maliyet doğurması bakımından ön plana çıkmakta.

Her gün milyarlarca insan Google’da milyarlarca arama gerçekleştiriyor. İnternet kullanıcıları satın alacağı her hangi bir ürünü yada hizmeti öncelikle internetten araştırıyor. Her arzın bir talebi olduğu gibi, neredeyse her ürünün yada hizmetin Google’da bir araması mevcut. Bu yüzden tam olarak da sizin sattığınız ürünü arayan kullanıcıların arama sonuçlarının ilk sayfasında sizi görmesinin getirisi büyük. Google aramalarının %95’i ilk sayfada aradığını buluyor. Kullanıcının ikinci yada daha ileriki sayfalarda sizi bulma ihtimali çok düşük. Burada Google Adwords Reklamları devreye giriyor. Google Adwords Reklamları ile bir günde ilk sayfaya gelme şansınız var. Üstelik ilk sayfaya geldiğiniz için değil, kullanıcı reklamını tıklayıp sitenize yönlendiği için ücretlendiriliyorsunuz. Ve web sitenize yönlenen kişi tam olarak sizin sattığınız ürünü arıyor. Yani o ürünü alma aşamasında!

Bir kadın giyim mağazanız olduğunu düşünün. Bu mağazaya çok az müşteri geliyor ve bu yüzden satışlarınız düşük. Alışveriş yapmak üzere olan yüzlerce hanımefendinin mağazanıza gelmesini istemez misiniz? Herkes ister. Ve bunu müşteri başına çok uygun rakamlara halledebiliyorsunuz. Nasıl ama? Bu mağazalarda mümkün değil belki ama web siteniz varsa Google Adwords Reklamları ile mümkün. Google Adwords Reklamı vererek 24 saat içerisinde “elbise”, “elbise fiyatları” , “moda elbise” v.b anahtar kelimeler (yada herhangi bir anahtar kelime) Google’da arandığında ilk sayfada olabilirsiniz. Bu anahtar kelimeyi arayan kullanıcı reklamınıza tıklamazsa ücretlendirilmezsiniz. Aylık reklam bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Bir alt sınır söz konusu değildir.

Eğer internet dünyasında önde olmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak, daha çok satış yapmak ve kar elde etmek istiyorsanız Search Uzmanı ile iletişime geçin.
Google tarafından onaylanmış Google’ın resmi iş ortağı olan Search Uzmanı ile sadece 1 günde ilk sayfaya gelebilir, daha çok satış yapabilirsiniz.
Uzman ve tecrübeli Adwords hesabı yönetimiyle Adwords Reklamınız daha uygun maliyetlerle daha çok satış getirecektir.

Google Adwords Reklamları için aşağıdaki linkten Search Uzmanına ulaşabilirsiniz.

https://www.searchuzmani.com/google-adwords-reklamlari/