Makale konusunda webmaster.bbs.tr içerisinde makale taban fiyatı uygulaması başlıyor. Lakin, eksiği olan bir ticaret kategorisi olması münasebeti ile, gerekli düzenleme tam anlamı ile sağlanamamıştır.

Bu bağlamda; ilk olarak kategori düzenini ve temel kural düzenini sağladık. Şimdi ise; makale siparişlerinde ve yazımlarında uygulanacak olan alt limit kuralını sizlere sunuyoruz.

Makale siparişi verirken yada yazarken; KELİME BAZLI 0,01 TL olarak ücretlendirme yapılması zorunludur! Bu bağlamda; 100 kelime 1 TL, 200 kelime 2 TL gibi bir ücretlendirme alt yapısı oluşmaktadır. Üyeler, bu ücretlendirmeleri sunduğu hizmete göre, artırmakta özgürdür. Lakin, altındaki ücretlendirmeler yasaklanmıştır.

Bu Kuralın Getirileri Nelerdir?
Bu kural sayesinde, tüm makale yazarları daha iyi gelir elde edebilecektir.
Bir çok üye; 2 TL karşılığında aldığı işleri, 1 TL gibi ücretler ile yazdırmakta, haksız kazanç elde etmektedir. Bunun önüne geçilecektir.
Serbest Piyasa kavramını, kendine göre şekillendiren ve makale ticaretlerinde düşüşe neden olan kişiler engellenmiş olacaktır.
Makale konusunda ki yazarlar, sundukları hizmeti bu bağlamda tekrar gözden geçirecek, sipariş verenler, yüksek ücret vereceği için; daha iyi bir ayrım yapacaktır.