Piyasaya yeni sürülecek oyunlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek, oyun incelemeleri sayesinde hangi oyunu tercih edeceğinize daha kolay karar vermek ve alt yazılı oyun videolarını izleyerek Türkçe destek almak isterseniz oyunhaberi.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tek bir site üzerinden Nintendo ve Play Station gibi dünyanın en çok tercih edilen iki oyun devi tarafından piyasaya yeni sürülen oyunları, yamaları, ve incelemeleri takip etmenizi mümkün kılan sitemiz aynı zamanda oyun tutkunları içinde ortak bir paylaşım noktası olma konusunda eşsiz bir kaynak oluşturmaktadır.
Sitemiz oyun haberleri ve duyurularının yanı sıra detaylı incelemelere yer verdiği videoları sayesinde de kendi gözlemlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Yine sitemiz üzerinden mobil oyunlar hakkında da detaylı bilgi edinebilir, Android ve IOS tabanlı oyunların zorlandığınız bölümlerini nasıl daha kolay geçebileceğiniz sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen oyun videoları bölümümüzde gerek alt yazılı gerekse de Türkçe olarak çekilen oyun incelemelerine ulaşabilir, yeni oyunların tanıtımlarını takip edebilirsiniz.

Sıcak haberler bölümümüzden en yeni haberleri çok daha kolay bir şekilde takip ederken aynı zamanda oyun serileri arasındaki görüntü ve kalite farkı incelemelerini de değerlendirebilirsiniz. Türk teknoloji firmaları tarafından sunulan yüzde 100 Türk yapımı oyunları, tüm dünya tarafından takip edilen en popüler bilgisayar oyunları ve oyun konsollarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.