Radyo kanalları arasında bir fark yaratmak ve radyo dinleyicilerine daha kaliteli müzik yayını sunabilmek adına kurduğumuz radyomuz gevezefm.org adresi ile online olarak internete ulaşabildiğiniz her yerde sizlerle. Sizde radyomuzu dinlemek istediğiniz her an site adresimizi tıklayarak canlı radyo dinleyebilir ve buna ek olarak sitemiz üzerinden en çok çalınan şarkılar, yeni çıkan albümler, yeni albüm çıkarmayı planlayan sanatçılar gibi müzik dünyasını ilgilendiren en yeni haberleri de takip edebilirsiniz.
Sizde radyo dinle aramalarınıza en iyi yanıt verebilecek radyo kanalını arıyorsanız geveze radyoyu tercih etmeniz tüm aramalarınıza yanıt verecektir. Birbirinden eğlenceli dj'leri ile sizlere zamanın nasıl geçtiğini bile hissettirmeyecek olan sitemiz hareketli şarkıları ile sizi eğlendirirken duygusal parçaları ile de romantik anlar yaşamanızı kolaylaştıracaktır. Gerek şarkı dinlemek gerekse de djlerimizin sohbetlerine ortak olmak için sitemizi takip edebilir, internete ulaşabildiğiniz her yerden kaliteli müzik dinlemenin ayrıcalığını sitemiz ile yaşayabilirsiniz.

Farklı programlar ile radyo yayınımıza ulaşabileceğiniz gibi sadece bir tıklamanız ile de canlı radyo yayınımıza ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en geveze radyosu sloganı ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeyi ve her gün yeni kişilere ulaşmayı sürdürüyoruz. Sizde bu mutlu ve büyük aileye katılmak isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. En popüler şarkıların yanı sıra unutulmaz şarkılar arasına da girmeyi başaran klasik parçaları da sitemizden dinleyebilirsiniz.