TEBAŞ ENERGY LTD ŞTİ.
1997 yılından itibaren günümüze kadar aynı istikrarını korumuş olan firmamız, değerli müşterilerine ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemleri alanında danışmanlık, taahhüt, satış sonrası hizmet, malzeme tedariki konusunda hizmet vermektedir. Dünya çapında kabul gören markaların distribütörlüğünü, yetkili servis hizmetini üstlenmiş, bunları başarıyla yürütmektedir.
2009 yılında dünya devi kabul edilen İtalyan Ivar ile Alman Elster firmalarının distribütörlüğüyle enerji sektörüne giren firmamız, Tebaş Energy adıyla enerji verimliliğinin arttırılması, adil dağılımının sağlanması açısından, su sayacı, kat istasyonu, ısı pay ölçer, kalorimetre gibi kullanımları son derece faydalı olan ürünlerin satış, okuma ve servis hizmetleriyle müşterilerine yaptığı hizmet alanlarını genişletmiştir.
Ülkemizde zorunlu hale getirilmiş olan ısı pay ölçer, ısı giderlerinin adaletli şekilde paylaşımını sağlayacak bir uygulamadır. Firmamız bu sistemin kuruluşundan, sayaç okuma ve servis hizmetleriyle hizmetinizdedir. Avrupa standartı (CE) ve Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı yetkili sayaç okuma sertifikalarıyla, ISO 9001 kalite belgeleriyle hizmet veren firmamız, kalitesini sürekli olarak yükseltmektedir. Bu konuda eğitimli personelimizle, yetki belgelerimizle, memnun müşterilerimizle biz bir aileyiz.
Merkezi sistem ısıtma ve soğutma sistemlerinin kullanılmaya başlandığı ülkemizde, herkesin adil şekilde bundan istifade etmesini sağlayan sistemlerin kuruluşu, Tebaş Energy olarak firmamızın görevidir. Enerji dengelendiği sürece, enerji verimliliği artacaktır. Bunu firmamızın hizmet anlayışıyla yaşamak, enerjiden alacağınız verimi arttırmak isterseniz, yardıma hazır bekliyor olacağız.
https://www.tebasenerji.com