Bilgisayar çağının yaşandığı günümüzde teknoloji ürünlerine duyulan gereksinim her geçen gün artmaktadır. Hem ürün satışı yapan firmalara hem de onarım, tamir yapan firmalara aynı oranda ihtiyacımız vardır. notebook onarım hizmetiyle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.
İşimiz gücümüz onarım ancak onarım sadece bir ürünü çalışır hale getirmekle bitmiyor. Hem kaliteli onarım hem ucuz fiyat hem de ürünün en kısa sürede onarımı gerekiyor. Firmamız tüm notebook onarım hizmetini alanında eğitimli ve deneyimli personeli ile sunmaktadır. Firmamızda verilen hizmetler şunlardır: notebookanakart onarımı değişimi, anakartbga ve smdchip onarım ve değişimi, notebook kuzey-güney chipset değişimi,notebook ekran kartı onarımı ve değişimi, Icd onarım ve değişimi, notebook inverter onarımı ve değişimi, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, notebook Icd kablo onarımı ve değişimi, notebook optik sürücü; cd-rom, dvd-rom, cdrw-dvdcombo, dvdrwmultidrive değişimi hizmetlerini eksiksiz şekilde yapmaktayız.

notebook onarımıyapan firmalar arasında ilk sırada yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizde üstün hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçin.