Ülkemize ilk plazma kesim ve argon kaynağı cihazlarını getiren firmalar arasında yer alan markamız kurmuş olduğu ridsan.com internet sitesi ile de müşterilerine hizmetlerine saat ve gün sınırlaması olmaksızın her an ulaşma imkanı vermektedir. Sizde paslanmaz ürünler alanında her zaman güvenerek çalışacağınız bir marka arayışındaysanız 50 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.
1960 yılından bu yana sektörde bulunan ve 1982 yılında Limited Şirket olarak kurumsallaşan firmamız kaliteden taviz vermeyen ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Sizde paslanmaz boru başta olmak üzere tüm demir çelik ve sac ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilir, ürün taleplerinizi ekonomik fiyatlar ile karşılayabilirsiniz. Şirketimiz yerli ürünlerin yanı sıra ithal ürünler konusunda da satış hizmeti vermekte olup aynı zamanda genel standartların üzerinde kaliteye sahip ürünleri el Türk sanayisine artı değerler kazandırmayı sürdürmektedir.

Paslanmaz malzeme ülkemize ilk girdiği günden bu yana hem bu malzemeleri hem de bu malzemeleri işlemek için ihtiyaç duyulan teknolojiyi temin etme görevini üstlenen şirketimiz farklı pek çok ürünü stoklarında bulundurarak müşterilerine tek bir şirket üzerinden tüm ihtiyaçlarını giderme ve ekonomik fiyatlar ile temin etme fırsatı sunmaktadır. Her zaman güvenerek sipariş verebileceğiniz, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatları ile satın alabileceğiniz kurumsal bir marka arayışındaysanız müşterilerimizin arasına sizde katılabilirsiniz.