Bir süre çalıştıktan sonra kapanan ya da sürekli açılıp kapanan laptoplarda ısınma ile ilgili sorun oluşabilir. Ya da ana kartta bir arıza oluşmuş olabilir. Çeşitli varyasyonlar ile arızanın tespit edilmesi gerekir. Bunun için uzman bir yardım almak gereklidir. Kendiniz müdahale etmekten kaçının.İzmir laptop tamiri ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda yer alıyor.


Oluşan arızanın özelliğine göre yapılması gereken işlemler listelenir. Müşterilerin belirttiği arızaların dışında herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilerek cihazınız bir nevi bakımdan geçmiş olur. Yapılan kontrollerin ardından ekstra yapılacak işlemler için onayınız alınır. Garanti kapsamında olan veya olmayan durumlar İzmir laptop tamiri tarafından size bildirilir.


Genellikle laptopların sürekli kapanması ya da belirli bir süre sonra kapanması fandan kaynaklı olmaktadır. Fanın içinde biriken toz, kıl gibi etkenler ısınmasına ve performansın düşüşüne neden olur. Fanı temizlemek mümkün olduğu gibi tamiri mümkün olmayan parçanın değiştirilmesi de gerekebilir. Yine bunun kararını işini iyi yapan İzmir laptop tamiri verecektir. Size de ürününüzü yüksek performans ile çalışabilecek şekilde teslim almak kalacaktır.