Sektörde büyük bir başarı ile 20. yılını geride bırakan Dora Metal her geçen gün büyümeyi sürdürürken kurduğu dorasac.com internet adresi ile de müşterilerine ürün ve hizmetlerini kesintisiz olarak ulaştırmayı amaçlamaktadır. Şirketimiz metal sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu kalın sac levha taleplerini başarı ile karşılamakta olum alım - satım işlerini kurumsal bir markanın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ile gerçekleştirmektedir.
Firmamızın sahip olduğu CNC makinaları ile müşterilerimizin taleplerine göre siparişleri plazma kesim ya da oksijen kesim seçenekleri kullanılarak istedikleri ebatlarda hazırlanarak teslim edilmektedir. Şirketimizin en çok önem verdiği konu kabul ettiği siparişleri mutlaka belirtilen sevkiyat tarihinde teslim etmek ve sunduğu hizmeti makul fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktır. Aldığımız her siparişimizi asla kaliteden ödün vermeden mümkün olan en kısa sürede sevk edebilmek için çalışmakta ve marka değerimizi korumak adına asla tutamayacağımız sözler vermemeye özen göstermekteyiz.

Şirket bünyemizde makine imalatçıları ile ağır sanayi firmalarının tüm ihtiyaçlarını gidermeye yönelik ürünleri barındırmakla beraber aynı zamanda profil bükme alanında da yine kaliteli hizmetlerimizi makul fiyatları ile müşterilerimize sunmaktayız. Sizde sunduğumuz hizmetlerden memnun kalarak yıllardır bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizin arasına katılarak sorunsuz hizmet anlayışı ile tanışmak isterseniz irtibat bilgilerimizi kullanarak bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Görevli personelimiz sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır.