Motorlu kurye sektöründe pek çok yeniliğe imza atarak sektöre kalite getiren interkurye.com sunduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerine acil gönderilerinde büyük kolaylıklar ve fırsatlar sunmaktadır. Acil gönderiler için sadece 45 dakikalık teslimat süresi ile farkını ve kalitesini ortaya koyan şirketimiz direkt iletişim hattı ile telefonla, internet sitesi ile ise online olarak hizmetlerine kesintisiz olarak haftanın her günü ve saati ulaşmanızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.
İstanbul'un tüm bölgelerinde sınırlama olmaksızın hizmet veren şirketimiz aynı zamanda şehir dışı gönderileriniz için uçak kargo hizmeti ile gün içerisinde teslimatı sağlamaktadır. Ana amacımız acil kurye arayışında olan müşterilerimizin ilk tercihi olabilmek ve hizmetlerimizden bir kere yararlanan müşterilerimizin her zaman yeni ihtiyaçlarında da bizleri tercih etmelerini sağlayabilmektir. Bu amaçla moto kurye hizmetlerimizde her zaman söz verdiğimiz saatlere uymaya özen gösterirken fiyatlandırma konusunda da mümkün olan en düşük fiyatları uygulamaya çalışmaktayız.

Normal kurye hizmetlerimizde teslimat süremiz gönderinin teslim edileceği adrese bağlı olarak değişmekle beraber ortalama olarak 2-3 saat olarak belirlenirken acil gönderiler için ise bu süre sadece 45 dakika ile sınırlandırılmaktadır. Özellikle de kurumsal müşterilerimizin çok acil olan evrak ve dosyalarının taşınması, yoğun trafik nedeni ile teslimatı geciken siparişlerin ulaştırılması ya da sevdiklerine hoş bir sürpriz yapmak isteyen kişilerin talepleri gibi farklı pek çok ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.