Nikâhınızda bir süre sonra kenara atılarak unutulacak sıradan nikâh şekerlerinden daha farklı bir hatıra arıyorsanız nikahfidani.org sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz aşkınız ile beraber yıllarca büyüyecek ve toprağa kavuştuğu anda ölümsüz bir hatıraya kavuşacak nikah fidanı ile bu özel gününüzü sonsuzluğa ulaştırmanıza yardımcı olmaktadır.
Nikâhınıza özel olarak süslenmiş olan fidanlar ile hem doğaya katkıda bulunacak hem de şimdiye kadar süre gelen sıradan geleneksel şekerlerden farklı olarak konuklarınıza özel bir armağan vermenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Fidanlarımız 4 mevsim ekime uygun olarak seçilmekte olup bu sayede hangi tarihte evlenirseniz evlenin size sunduğumuz bu orijinal fikirden yararlanabilirsiniz. Sizde nikah şekeri yerine bir farklılığa imza atmak isterseniz promosyon fidan fiyatlarımızdan yararlanarak ekonomik fiyatlar ile bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden özel olarak hazırlanan süslenmiş nikah çamı ürünlerimizden satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz de süslenmemiş olarak satılan fidan ve çamlarımızdan da sipariş verebilirsiniz. Fidan satın almanın yanı sıra fidanların dikimi ve bakımı hakkında da sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilir, sosyal paylaşım sitleri üzerinden de bizi takip edebilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden nikahınız için özel olarak hazırlanmış fidanlarımızdan satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz de normal fidan ve çam fidanlarının arasından seçimde bulunabilir, renklerine göre kategorilere ayrılan çiçekler arasından kolayca beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.