Şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce evden eve nakliyat işinde sunduğu hizmetler ile müşterilerinden her zaman tam not almayı başaran colaknakliyat.net sizlere kaliteli nakliye hizmetlerini ekonomik fiyatları ile ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliye sektöründe 61 yıldır kalitenin simgesi olmayı başaran firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra şehirlerarası taşımacılık, ofis nakliyesi ve ev depolama gibi farklı hizmetlere de yer vermektedir.
Getirdiği hizmet anlayışı ile İstanbul evden eve nakliyat sektöründe fark yaratan ve her zaman taklit edilen bir marka olmayı başaran şirketimiz profesyonel ekip kadrosu ile çözüme yönelik hizmet geliştirmek için çalışmaktadır. Özellikle ev taşıma ana faaliyet konumuz olmakla beraber eşyalarınız tarafımızdan kıymeti bilinerek taşınmakta ve çalışanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstermeleri konusunda eğitim aldıktan sonra işe başlamaktadır.

Bize ödediğiniz her kuruşun karşılığını üstün hizmet olarak size ödemekte kararlı olan firmamız Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında beklentilerinizin çok daha üstünde bir taşıma hizmeti ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Eşyalarınızın tümü özel ambalajlar ile kaplanmakta olup bu sayede taşıma esnasında kirlenmeleri ya da bir yere çarpıp darbe alma riskleri engellenirken aynı zamanda mobilyalarınız da uzman montaj ekiplerimiz tarafından sökülmekte ve yine paketlenerek taşınmaktadır. Yeni yaşam alanınızda başlayacağınız yepyeni hayatınıza mutlu bir şekilde adım atmak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.