Astropay kartlar, kredi kartlarıyla oluşturulan sanal kartlara benzemektedir. Tek kullanımlık olan Astropay kartları, internet üzerinden Astropay anlaşmalı alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi gerektirmeyen, emniyetli ve son derece de güvenli olan bu kartlar 16 haneli rakamlardan oluşmaktadır. Astropay card; 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihinden oluşmaktadır. Astropay kartlar Dolar kuruna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 10 Dolardan başlayan bu kartlar 500 Dolara kadar satılmaktadır.
Astropay satın almak istiyorsanız, kesinlikle güvenilir siteleri tercih etmelisiniz. Dolandırıcı amacıyla hizmet veren birçok sitenin bulunduğunun altını çizelim. Sizlere ucuz astropay alabileceğiniz bir adresten bahsetmek istiyoruz. https://www.ucuzastropaycard.com/ adresinden dilediğiniz miktardaki kartınızı güvenli bir şekilde, uygun fiyata temin edebilirsiniz. Bütçenize uygun kart miktarını belirledikten sonra “Canlı Destek” hattına bağlanabilir, 0507 000 9 111 numaralı telefona ulaşabilir ya da Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Güncel stok durumunu öğrendikten sonra, ödeme yapacağınız banka hesap numarası tarafınıza iletilir. Ödemeyi yaptıktan sonra Astropay kart numaranız tarafınıza 5 dakika içinde teslim edilir. Temin ettiğiniz Astropay pin kodlarını, Astropay anlaşmalı bütün alışveriş sitelerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Kartların kullanımı ise son derece basittir. Kartı kullanacağınız yani alışveriş yapacağınız siteye giriş yaptıktan sonra ödeme yöntemi olarak “Astropay” seçiniz. Bu işlemin ardından sizden; 16 haneli kart numarası, kartın son kullanma tarihi, kartın değeri ve güvenlik kodu gibi bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler, Astropay temin ettiğiniz ucuzastropaycard.com adresinde size verilir. İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra, ödeme işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son derece güvenli ödeme yöntemi olan bu kartlar, Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılmakta ve yavaş yavaş ülkemizde de yaygınlaşmaktadır.